Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - Kpt. Samuel Rosenfield

17.10.2013 15:00

 

    V našich anketách o nejlepší hlášky postav sme se dostali ke kapitánovi Rosenfieldovi. Tento velmi starostlivý, naslouchavý a vnímavý válečný pes vede hráče v kampani od začátku až po samý konec. V hráčích musí třímat napětí i klid, když každý poslóchá kapitánovy instrukce, které vysvětluje do puntíku při misích přes rádio a vždy tak dovede alternovat novými postupy. S jeho asistencí se potom lépe hraje a hlavně se i snáz plní rozkazy.

Už například při první misi, kdy Zpravodajský Seržant První třídy Steve R. Hawkins přicestuje na Nui Pek je vidět, že kapitán má v sobě hodně lidskosti a je i hodně přátelský. Není to jak u Výcvikového Seržanta, který po dvou normálních slušných větách začne prskat jednu vulgární a egoistickou hlášku za druhou. Naopak - kapitán Hawkinse mile přivítá s pohodovým hlasem, vše mu vysvětlí a ještě mu i ochotně ukáže bunkr, který bude pro Hawkinse v několika měsících dočasným domovem.

No a i když je válka a vojna sama o sobě tvrdý oříšek a nikdo se s Váma nemazlí, tak místo aby kapitán Hawkinsovi řekl ,,Tady máš ty zelený hovado v kanadách svůj bunkr! A nečekej, že budeš bydlet v něčem přepychovým! Pro podělaný nováčky jako seš ty nic lepšího nemáme!'' , tak naopak bunkr nejdříve odemče, vyzve Vás příjemně, at' si odložíte a ještě Vás pošle i za Hornsterem na střelnici. Na úplný závěr Vám povolí rozhlédnót se po táboře a odpoledne Vás provede po okolí. Což je moc pozorné a působivé hned od začátku, že?

Ale abychom neodbočovali od daného tématu, tak i kapitán se umí dostat do varu, i když ve většině misích není přímo nasazen. Ale zato si to vynahrazuje v brífincích, když ho někdo přerušuje a nebo přes rádiovou komunikaci. Holt nemůže být jenom dobrák od kosti. I z jeho úst můžeme slyšet pár dobrých hlášek, které se k této charismatické postavě hodí. A jaké hlášky od něj můžeme například slyšet, o tom už sou následující ankety umístěné níže, které sou určeny pro Vaše hlasování!

 

Takže hlasujte pro hlášky kpt. Rosenfielda!