Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - LLDB a CIDG

14.11.2013 15:50

 

    Po hláškách a nadávkách vedlejších amerických vojáků z podpůrných jednotek tu máme další podpůrné jednotky. Jedná se o jihovietnamské vojáky z jednotek LLDB a domorodé horaly-vesničany z místních oblastí, kteří byli v rámci amerického výcvikového programu CIDG zapojeni pro vycvičení dovedností v boji i mimo něj proti nepříteli Vietcongu po boku amerických SF (Special Forces).

Jejich hlášky lze slyšet jen zřídka. No nicméně pokud promluví svou lámanou angličtinou (v našem překladu pro hráče rozumějící češtinou), je to legrační je slyšet. Sou to pak ty pravé vyjadřovací Perly v komunikaci. Veškeré prupovídky od nich můžeme většinou slyšet za určitých situací a přesto, že jich mnoho není, tak se podle dialogů povedly a to obohatí zážitek ze hry. O tom, že sou odhodlaní nepříteli pěkně přitopit není sporu. Sou to opravdu odvážní bojovníci a hlášky to jen potvrzují.

A jaké hlášky to vlastně potvrzují? To už se každý může podívat do níže připravených anket, kde každý návštěvník může zahlasovat pro hlášku nebo prupovídku, která se mu nejvíce líbí. Případně, kdo si z nich pamatuje jen část, může dát hlas své favorizované nabízené možnosti. Můžeme závěrem ještě konstatovat, že tyhle výstupy lámanou češtinou hráče při hře příjemně pobaví a zvláště některé z hlášek sou moc dobrými zpestřeními a patří mezi TOPky hlášek všech postav ve Vietcongu.

 

Takže hlasujte!