Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - Steve R. Hawkins

01.10.2013 18:08

 

    V anketách o nejlepší nadávky, hlášky a prupovídky sme se dostali k hlavní postavě Vietcongu: Zpravodajskému Seržantovi První třídy Stevu R. Hawkinsovi v podání českého herce-dabéra Svatopluka Schullera. Asi nikoho nepřekvapí, že tento seržant je od začátku hry až do jejího konce charismatický a jeho prupovídky sou pro něj typické a je tím dost známý. Hawkins zkrátka řekne věci na rovinu, jak si myslí a úctu k autoritě má minimální. Tato postava a i její propůjčený hlas pro český dabing se vývojářům povedla!

Hawkins dělá tu nejšpinavější práci a tak jeho prupovídky během hry sou odpovídající jeho charakteru a situacím, v nichž se nachází. Nerad nechává práci rozdělanou a nedá dopustit na svůj oblíbený zelený šátek. Na svou dobu Vietcong přinášel v českém dabingu velká překvapení a hlavně Hawkinsovy perličky nejsou žádnou výjimkou. O to lépe, když tato Vaše postava své hlášky používá i při těch nejklidnějších situacích. I tady dovede všechno okomentovat, což může iritovat těm hráčům, kteří si tuto charismatickou postavu oblíbili.

A jelikož jeho hlášek je hodně, rozhodl sem se vybrat jen některé a spíše ty kratší ve více anketách, než tomu tak bylo u předchozích hlavních postav. O jeho hláškách může každý hlasovat v anketách tradičně umístěných níže pod článkem! Hlasujte tedy pro hlášky, které sou pro Vás těmi nejlepšími v každé anketě! A pokud by někdo v anketách nenašel zrovna tu hlášku, která se mu nejvíc líbí, tak sem přidávám i obsah pro vyplnění umístěný pod anketami, kde bude mít možnost ju ostatním hlasujícím volně vepsat a ukázat.

 

Nyní můžete hlasovat, případně i napsat svou oblíbenou hlášku!

 

Zde vypište Vaše vybrané oblíbené hlášky od Steva R. Hawkinse, které se nevyskytují v anketách.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek