Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - vesničani

11.12.2013 21:45

 

    V našich anketách o nejlepší nebo nejoblíbenější hlášky postav se dostáváme k nejméně často slyšitelným postavám. Nebo i jinak řečeno k těm nejméně zajímavým. Jsou to vesničané . Né že bychom od nich mohli slyšet něco zvláště peprného nebo vtipného na úrovni třeba Výcvikového Seržanta, ale i tak se u nich najdou prupovídky, které díky jejich špatné angličtině - předabované češtině dovedou být legrační.

V anketách můžete tedy hlasovat pro Vaše favorizované prupovídky, které vesničané ve Vietcongu říkají. Ona právěže ta lámaná komunikace a špatné skloňování slov v českém dabingu může působit komicky. A která prupovídka se Vám jeví jako nejzdařilejší, si můžete přečíst a zahlasovat tradičně v níže uvedených dvou anketách, které sou pro Vás připraveny!

 

Hlasujte!

 

Anketa

1) Hlasujte pro prupovídky vesničanů!

1) R: Mužům z kmene Jarai, kteří se přidali k našemu programu CIDG to jde výborně. Brzy z nich budou skvělí vojáci. - Náčelník vesnice: Oni silný mocný voják. (76)
92%

2) R: Ale musím vám něco říct. Naše hlídky objevily v oblasti Vietcongy. Musíte si dávat pozor. Možná byste se mohli na čas přestěhovat do našeho tábora? - Náčelník vesnice: Ne, my zůstala. Žádnej Vietcong nás nezahnat! (0)
0%

3) R: Tohle je náš nový voják, náčelníku. - Náčelník vesnice: Já vidíš rád každej voják. Bac-si pracuješ, ale my piješ víno. ... Hej......... - R: Tak s chutí do toho. Vypij to a dělej, že ti to chutná... (2)
2%

4) Vesničan nesoucí vázu s rýžovým vínem: Jau, jau doprdele! - R: Zatraceně! K zemi! To byl výstřel z Mosina! Snajpr! (1)
1%

5) Douglas: ... dáme vám naše zbraně a naučíme vás s nimi zacházet, abyste se mohli bránit Vietcongu. - Vesničan, lovec Lim: Vietcong prašivá pes! (3)
4%

6) Lovec Lim: Oni určitě ne všichni. Když slyšet střelba, jdou sem další! - Douglas: Že by tady měli tak velký hnízdo? (0)
0%

7) Lovec Lim: Vietcong tady blízko cesta. Oni asi ted'ka víc tam, možná ještě přijít. (0)
0%

8) Lovec Lim: Tady ten dlouhej a hlubokej díra. Nejde dostat přes něj, musíš jít moc daleko. Ale když my jdem kus doleva, tam most od Vietcong, jak Lim říkal. - Douglas: Tak se na ten můstek půjdeme podívat. (1)
1%

9) Lovec Lim: Náčelník ptát, jestli my nechat zbraně od Vietcong? - Douglas: Jistě, nechte si je. Ještě je budete potřebovat. Ale umíte s tím vůbec zacházet? (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83