Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - Výcvikový Seržant

05.10.2013 20:44

 

    V individuálních hlasování sme se dostali k pořádné kreatuře. K postavě, která musela u mnoha hráčů vyvolávat určitou averzi, špatný nebo dobrý dojem. A mnozí si ho taky moc oblíbili právě díky jeho pevné osobnosti. Osobnosti s postavením vysoké autority a s peprným slovníkem, který je doslova našlapán vtipnými hláškami i vulgarismy v jednom celku.

Hlas této oblíbené postavě propůjčil herec a také herec-dabér Miroslav Středa. A jak se ukázalo, tak volba tohoto dabéra byla skvělým ternem! Výcvikový Seržant se stal jednou z legend hry Vietcong a patří k těm nejpopulárnějším postavám. A taky k těm vůbec nejvulgárnějším. Kam se na něj hrabe takový cholerik Hawkins nebo krvežíznivý Hornster?

Výcvikový Seržant Vás vede ve čtyřech částech Výcvikového tábora a od začátku se s Váma vůbec nesere! O to víc, když si na Vás hned v úvodu výcviku zasedne a dusí Vás až do samýho konce. Možná i tohle Hawkinse psychicky poznamenalo na působení ve válce ve Vietnamu, když přilétal do tábora Nui Pek s vyhlídkami na nějaké záživné akce. Tomuhle chlápkovi se jen tak nezavděčíte a málokdy od něj uslyšíte nějakou pochvalu. A když už nějaká ta pochvala přijde, tak opět musí nechat projevit svoje charisma a nedá pokoj ani na chvíli.

Ale když to vezmeme právě z té pozice hráče, tak v tehdejší době se mnozí hláškám spíše museli smát, než aby se proti nim ohradili a nebo jimi byli znechuceni. Zvláště mladší generace hráčů (do níž patří většina z nás z Elit'áckého kolektivu) si určitě přišla na své. Hlášky Výcvikového Seržanta přibližují hráčům, jak to může v některých vojenských útvarech pro nové rekruty vypadat. A kór ke hře se to hodí určitě. Vždyt' hráči se chtějí při hře hlavně pobavit a tak když Vám výcvik ''zpestřuje'' svými nadávkami a hláškami tenhle egoista, tak je bezpochyby o zábavu postaráno. A ještě o ni postaráno ještě mnohem víc, pokud ses ho snažíte naštvat. To je potom oheň na střeše velmi velký!

Tato postava je v těchto anketách pro hlasování snad asi nejžádanější a nejočekávanější. Pevně věřím tomu, že kdyby to bylo technicky možné, tak v jedné anketě by mnozí návštěvníci hlasovali pro více jeho hlášek. Bohužel to možné není, ale zas na druhou stranu nijak moc závadné, ne? Krom toho má Výcvikový Seržant tolik hlášek a nadávek, že výběr pro hlasování bude velmi bohatý! Takže proto se můžete s rozvahou pustit do anket s jeho hláškama, které hráče Vietcongu baví ve Výcvikové části dodnes!

Jeho hlášky si můžete sami připomenót v sekci Výcvikový tábor prostřednictvím videí! Odkaz na sekci je umístěný zde níže pod textem článku.

 

Odkaz:

Výcvikový tábor

 

Hlasujte!

 

Anketa

5) Hlasujte pro nadávky a hlášky Výcvikového Seržanta!

1) Hawkinsi, ty idiote bez mozku! Říkal sem ti, abys použil miny. Ale néé, pan Chytráček to ví líp a udělá to po svým! Ty si mě ted'ka opravdu nasral. Dneska si tady skončil a pochybuju, že se ještě někdy vrátíš, protože JÁ tě sem už nepustím, kurva fix! (77)
90%

2) Dobře, zničil si je. To nebylo špatný Hawkins, ale to být sakra lepší! Mácháš s tím kulometem jako debil! Ale časem se to snad kurva naučíš dělat dobře... (1)
1%

3) Nabiješ, namíříš, vystřelíš a BUM BÁC! Dobrou noc, svině! (0)
0%

4) Radista Bleems: Sráč jedna, tady sráč dva. Potřebujeme palebnou podporu, příjem. (3)
3%

5) Dobrá práce! Když si byl malej, tak si házel sousedům do okna šutráky, có Hawkins? :-) (1)
1%

6) Koukejte, co tady kurva máme! Velkou zlou mašinu na zabíjení! Ale né tak zlou, jako sem já, na to nikdy nezapomeň, Hawkins! Dobrá práce! Naval granátomet a jdi stavět nový terče! (0)
0%

7) Každý z vás může použít 5 minometnejch salv, ale proboha, pokud vám to nebude stačit a cíle budou ještě stát, naseru se tak, že ste to ještě neviděli a to bude mazec! Budete mě prosit, at' vás radši zastřelím! (3)
3%

8) Hej, hej Hawkinsi. :-) Tos mě teda překvapil. Podařilo se ti zničit skupiny cílů 2 přesnejma salvama. Dobrá práce. Dnes večer mně můžeš jít koupit pivo, zatímco ostatní pakouši budou leštit hajzly. Počkej tady. Hej, vy blbci! Běžte si postavit terče! (1)
1%

9) Máš štěstí, vojíne. Už sem si byl jistej, že to posereš, ale asi nebudeš tak blbej, jak vypadáš. (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86