Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - Warren Douglas

24.10.2013 14:48

 

    Pomalu zakončujeme ankety jednotlivých postav a jejich hlášek a prupovídek, se kterými se hráč může během hry Kampaně jednoho hráče setkat. Snad nejméně záživná postava z celého Vietconga je zpravodajský seržant Warren Douglas , který mimo herní dostupnost běžného hráče zemře ve své poslední misi, kdy Tým A-216 podnikl pro Vietcongy nečekaný noční přepad v jedné vesnici obývané tamními domorodci. Komunisté se snažili ukrást vesničanům jídlo a zesílit obranu této vesnice měla právě jednotka SF pod velením Douglase. Ačkoliv mise skončila úspěšně, seržant Douglas byl těsně na koncu konfliktu střelen nepřítelem z druhé vlny přímo do hlavy a na místě zemřel. Jeho pozdějším nástupcem se stal posléze zpravodajský seržant první třídy Steve R. Hawkins, který byl k jednotce převelen jako náhrada za padlého Douglase.

I když tento maník neoplývá zrovna moc vtipným repertoárem hlášek a moc toho nenamluví oproti takovému charismatickému Hawkinsovi, tak i přesto se u něj nějaké ty prupovídky, nadávky a hlášky v určitých situacích najdou. Dokonce i takové, kde by se člověk mohl aspoň trochu usmát, ale jinak jich opravdu moc není. Což je možná škoda, ale každá postava má zkrátka své vlastnosti a dá se konkrétně charakterizovat.

Hlas v podání českého herce-dabéra Lud'ka Čtvrtlíka si k sobě rozhodně sedlo. Ti z Vás, kteří hráli Mafiu (a to asi každý z nás) si jistě všimli identického hlasu Douglase a Sama. Tyhle dvě postavy právě obsadil tento dabér, který bývá slyšet krom ve Vietcongu nebo Mafii i v mnoha dabovaných zahraničních seriálech, filmech, ale uslyšíme jeho hlas i v různých dokumentech.

O Douglasovi a jeho nešt'astném konci rutinářské mise toho bylo napsáno už dost, taktéž relativně i o samotném dabérovi. Takže nyní se můžete vrhnout na ankety, které jsou předmětem tohoto článku a pro Vás připraveny. Každý návštěvník může hlasovat o jeho oblíbenou hlášku, kterou tento padlý seržant během působení v datadisku Vietcong: Fist Alpha vyslovil.

 

Hlasujte!