[AT]Forman_CZ: Narazil jsem jednou na serveru na další 2 Formany, říká

02.03.2016 08:29

 

    V sóčasné době, kdy Vietcong hrají ti nejvěrnější, se stále dá narazit na nové hráče. Účast hry sice upadla, ale zdá se mi, že přece jen vydržela pomyslná hrstku těch, kteří se naší oblíbené hry stále drží. Jedním z těch několika hráčů je i nováček Alpha Teamu, hráč [AT]Forman_CZ , který zapadl členům tohoto týmu do herní koncepce pro Coop na TeamRespawn a byl přijat do jejich řad.

Myslel sem si, že aby si naši přátelé na svých serverech zahráli TeamRespawn v docela dobrém počtu (když nepočítáme nečleny), bylo potřeba posílit. Před ještě nedávnou dobou přibyl do týmu AxeL. No a nyní, když jsem se jednou připojil na TS AT, jsem tam viděl nové nicky a říkal jsem si, co to tam je za sraz cizích hráčů... nebo snad nových? Jo, ta druhá možnost je správně. Alpha Teamáci opět posílili o další členy a právě s [AT]Formanem_CZ jsme se domluvili, že uspořádáme tradičně Váš oblíbený rozhovor.

Pravdou je, že o Formanovi toho nevím skoro nic, nicméně se objevil v knize návštěv na webu našich přátel a tak bylo vidět, že s nima pak začal hrát, ještě na ''volné noze''. Oblíbil si tým, jako si oblíbil i hru samotnou? ,,Určitě ano. Kromě Vietcongu jsem hrál víc her, které mě bavily, ale přesto jsem se zase vrátil, protože je pro mě Vietcong taková srdcovka :)),'' říká Forman.

A kdyžuž jsme u těch srdcovek, tak většinou bývá hra i legendou, u které se dlóhodobě zůstává, pokud v tom nic člověku nebrání, jak sám odhaduje ,,Pokud mně to čas a můj počítač, který je snad starší, než já dovolí, tak u Vietcongu určitě zůstanu.''

Ve hře se snad každému hráči povedl nějaký pěkný zářez, husarský kósek nebo se mu povedla nějaká ta kuriozita a nebo u ní byl, na kterou se nedá zapomenót. Třeba někdy pro potěšení moc hezké, až dominantní skóre? Povedlo se to někdy našemu hostovi rozhovoru a zapsal si své statistiky? ,,Já jsem nikdy nic podobného nezkoušel,'' přiznává Forman a vzápětí dodává ,,ale není to špatný nápad.''

O Vietcongu není potřeba zmiňovat, že má v Česku i ve světě velmi dobrou reklamu a navzdory známým větším i menším chybám dodnes pozitivní ohlasy, což dokumentují ohlasy na různých webových stránkách, komentáře pod videemi na portálu YouTube a podobně. Je to tak i podle Formana?

,,Ano, já si myslím, že na Vietcong můžeme být pyšní. Hru hrají i hráči např. z Ruska, Ameriky, nebo jsem potkal i hráče z Nového Zélandu tuším. A to už samo o sobě něco vypovídá,'' ukončuje své stručné vyjádření v předmluvě, po které se nyní můžete zaměřit na samotný hlavní rozhovor, který je předmětem tohoto článku k seznámení se nyní už s novým členem [AT]Formanem_CZ, pro počtení všem návštěvníkům - čtenářům.

 

 

Ahoj, vítám tě u rozhovoru! Byt' naši čtenáři to už znají, ale musíme začít stereotypně: Jak ses k Vietcongu vůbec poprvé dostal a v kterém roce, potažmo pokud si pamatuješ přesně i měsíc?

O Vietcongu jsem se dozvěděl od známého, který si ho koupil. Začali jsme Vietcong hrát asi od roku 2009.

 

Prozradíš čtenářúm, z kterého kraje pocházíš a kolik je ti let?

Zlínský kraj, 17 let.

 

Čím tě hra v prvotních chvílích zaujala a byly tam nějaké detaily, co se ti do paměti vrylo a pamatuješ si je dodnes?

Určitě hlášky z výcviku a z jednotlivých misí.

 

Prošel si kampaně Vietconga 1 i Fist Alphy? Která mise tě doslova nadchla a naopak u tebe propadla a přijde ti být otravná?

Z Vietcongu 1 mě nejvíc nadchly mise Podzemí město a Tunelová krysa. Na druhou stranu mise Ohnivé peklo mě dokázala jedině tak na_rat, protože jsem ji nikdy nedokončil.

 

Napadá mě otázka, jestli se ti líbí vzhled MENU a k tomu hrající klasický Vietcong Song? Dovede tě to tématicky do hry naladit?

Vzhled je starší, ale jak říkáš spolu s tou hudbou se dokážu naladit do Vietnamové atmosféry.

 

Jaká je tvá oblíbená zbraň?

Oblíbená je AK-47.

 

Používáš rád při hře granáty a povedl se ti s nima někdy nějaký pěkný zásah?

Granáty se snažím omezovat ( Peter je nemá rád :D ), ale pokud jsem v situaci, kdy je to příliš riskantní, tak granát použiju.

 

A jaká je tvá oblíbená postava, s kterou hraješ po netu?

Tak to je Hornster! Líbí se mně jeho charakter a chut' zabíjet. :)

 

Vzpomeneš si na pařbu z položky Více hráčů, která se ti nejvíce povedla po všech stránkách?

Jelikož si nepamatuju ani co jsem měl včera na oběd, tak na tuto otázku opravdu neznám odpověd'.

 

Máš nick, na který lze narazit po více uživatelích. Už ses určitě setkal s tím, že si tě někdo spletl s čistě jiným Formanem, když nejste nijak rozlišeni třeba zkratkou státu za nick?

Ano, občas jsem nějakého Formana potkal. Nyní už mám jméno [AT]Forman_CZ, takže pokud se k nám do Alpha Teamu nepřidá další Forman, už k tomu snad nedojde.

 

A pro zajímavost: Sám si narazil na pár, hodně Formanů nebo jich bylo málo?

Narazil jsem jednou na 2 Formany na stejném serveru, se mnou tedy 3. To už bylo něco.

 

A v ulicích nebo na silnicích nějaké ty Favority a Formany ještě potkáváš? :-)

Potkávám jich stále dost. :)

 

Které herní módy rád hraješ? A kdyžuž jsme u všeobecně společného tématu Coop všech hráčů a návštěvníků webů, preferuješ právě Coop?

Rozhodně Coop, ale taky ho nehraju od samého začátku. Začínal jsem na CTF a ATG. :)

 

Zahraješ si rád přes den nebo spíše až k večeru, potažmo v noci? A jestli ve všední dny nebo víkendy?

Raděj' hraju přes víkend, kdy se sejde víc dobrých lidí. Ale přes týden si chodíme taky občas zahrát.

 

Tímto se předchozí otázkou se tématem nabízí další: Kdy si začal hrát stabilně na serverech Alpha Teamu?

Na Alpha Team server jsem začal chodit asi před 3-4 měsíci.

 

Po jaký době tě [AT] vzali mezi sebe? A jak už sem se jednou ptal AxeLa - čí to byl vlastně nápad? To tě sami zaujali a chtěl ses mezi ně zařadit nebo ti členství nabídli oni?

Bylo to tak nějak od každého něco. Určitě mě zaujali, ale AxeL mě do AT tak nějak dokopal.

 

Jak ses dnes už v jediném fungujícím českém a známém TeamRespawn Coop týmu zabydlel? Jaký máš názor na tamní kolektiv?

Myslím, že jsem mezi ně celkem zapadl. Kolektiv je parádní, jsem spokojený.

 

Stačil si už ''poznat'' většinu členů?

S většinou členů ano. Nepoznal jsem zatím jen Vaška.     (pozn. pro některé čtenáře: [AT]Vaclav_CZ )

 

Setkal ses už ve hře někde na serveru nebo přímo na našem propůjčeném od Homiho ''Elit'acky Server. [CZ a SK]'' , s některými z Elit'áků?

Ano, krom tebe se potkávám s hráčem {DMV}_Cpt-Intwernetem a taky jsem se setkal s parmenem94[CZ].

 

Kdyžuž Vietcong hraješ, tak je podle tvého názoru dobře, že je možnost si přečíst rozhovory s ostatními hráči v rámci celé oblasti nebo sféry této hry, dozvědět se něco nového/zajímavého a nyní seš součástí rozhovoru?

Určitě to není na škodu. Rád se dozvím o svých spolubojovnících víc.

 

Četl sis u nás na webu už nějaké rozhovory s členy Alpha Teamu? Dočetl ses o nich věci, o kterých si o nich doposud nebo zatím nevěděl? Popřípadě byly některé odpovědi zajímavé?

Ne, do této chvíle jsem o rozhovorech nevěděl. Ale to napravím.

 

Jaký typ Coop map ty osobně preferuješ?

Mám rád úkolové mapy.

 

Je v řadách Alpha Teamu podle tvých prvních dojmů cítit ta semknutost týmu a dobrý požitek ze hry?

Podle mě ano.

 

No vlastně jsem si ted' vzpomněl: Jaká je tvoje oblíbená specializace vojáka a proč sis ju vybral?

Beru si ženistu, protože mě baví zabíjet a bez munice to není tak snadné.

 

Máš rád hodně velký počet Coop hráčů na serveru? A je nyní lepší hrát s ustálenou skupinou česky rozumnějících hráčů, než mezi cizincama?

Mám rád velký počet, pokud jsou to lidi, kteří hrajou týmově a snaží se hru brát vážně. Já hraju hlavně mezi česky rozumějícími hráči, protože angličtina není zrovna můj oblíbený jazyk.

 

S kolika hráčkama už si hrál a jak se ti jevily? Co říkáš třeba na Sharku?

Na Sharce jde vidět, že se hodně snaží. Nežene se dopředu, má sice nevýhodu, že nemůže trénovat doma, ale myslím, že po čase z ní bude dobrá hráčka.

 

Určitě je fajn být v tak dobře organizovaném Coop týmu, že? Webové stránky, zařízené herní servery - zkrátka Vietcong tým jak má být...

Přesně tak, moje slova.

 

Zažil si už nějakou srandu na TeamSpeaku s [AT] takovou, že jste se dlóho smáli? A je tam komunikace s ostatními přítomnými hráči zábavná?

Ano, na TeamSpeaku se smějeme pořád. Tam není o zábavu nouze.

 

A zažil si už nějakou kuriozitu ve hře, díky které ses pořádně rozesmál nebo ses lekl?

Napadá mě, když jsem v jedné mapě lezl po žebříku a nahoře na mě čekalo překvapení ve formě lovecké brokovnice. To jsem se hodně lekl.

 

Dokážou tě hráči, kteří dělají na serverech nepořádek vytočit nebo seš klidnější povahy a rozhodit se nenecháš?

Někteří hráčí mají takové vlastnosti, že mě někdy opravdu na_erou.

 

Už si byl svědkem toho, kdy se dva nebo více hráčů začalo hádat, nadávat si a v chatu na serveru tak bylo horko? Obtěžuje tě to v tvém periferní vidění, když se sóstředíš na hru nebo se to snažíš nevnímat a směješ se tomu?

Zažil jsem to několikrát. Spíš si to jen čtu a v duchu se směju.

 

Poslední otázka: Poslední dobou se objevujou v oblasti Vietcongu lidi, kteří se různými způsoby snaží hru zase trochu nakopnót. Myslíš si, že by se to do jisté míry pohlo povést?

Nápad dobrý, ale podle mě si myslím, že se to nepovede. Hlavně at' neodchází stávající hráči.

 

    Díky, že sis našel čas na rozhovor! Hodně štěstí jak ve Vietcongu, tak i spokojenost přímo v Alpha Teamu a hodně zážitků ze hry s nima!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku