CCR - Fortunate Son: Přidaný song do sekce Hudba, hlášky...

27.09.2014 18:11

 

    Přidal sem do sekce Hudba, hlášky... nový song a vyjímečně o tom píšu článek. O co se tentokrát jedná? Našel sem po velmi dlóhé době dobrou relaxační hudbu Fortunate Son od Creedence Clearwater Revival pro příjemné trávení volných chvil na webu. Tahle nalezená hudba má s Vietcongem společnou jednu věc a to v melodii. Stačí se do ní zaposlóchat - respektive hned do jejího začátku. Poznal to z Vás někdo? Ano, je to melodie z Výcvikového tábora! Takže sem si tenhle song nevyhledal náhodou.

Na tehdejší zastaralejší verzi stránek českého, dnes už nefungujícího Teamrespawnového Coop týmu Squad Baker byla možnost při návštěvě u nich slyšet tuhle dobrou hudební skupinu. Hudba jim hrála na pozadí jejich webu. Kdysi sem si ju stáhnul do PC a dodnes ju v něm mám. Problém byl totiž ten, že jsem soubor měl přejmenovaný pod přehrávačem Windows Media Player a nebyl sem schopný zjistit přes Vlastnosti původní jméno.

Až dneska sem se do ní lépe zaposlóchal a hlas zpěváka mi začal připomínat hudbu Suzie q, která hraje ve videu našeho Elit'áka Nasche, který nahrál ''Gameplay'' z mapy Bridge (sekce Videa Elity - 1. část) . A jelikož se mi to při vyhledávání na YouTube podařilo identifikovat, už nebylo tak těžké song dohledat. Vložil sem ho do už zmíněné sekce do 4. části k Hawkinsově rádiu a státním hymnám.

Hudba asi né každého nadchne a nemá s tématem ve spojitosti s Vietcongem nic společného, ale na druhou stranu bych řekl, že dovede přivodit pohodovou náladu a zapadne mezi ostatní songy. Nový song naleznete kliknutím na odkaz.

 

Odkaz: Sekce Hudba, hlášky... - 4. část - Fortunate Son