Anketa s tématem: Článek za poděkování přízně tohoto webu

09.09.2012 11:43

 

    Ahoj, vážení spoluhráči naší Elity! Už před asi měsícem sem Vám děkoval modrým písmem na Úvodní stránce za Vaši přízeň ke mně, hernímu serveru a hlavně v prvé řadě k výtvoru těchto stránek! S dovolením speciální díky patří hráči {ussf} Fvr, který mi doporučil vytvořit stránky přes Webnode. Už dříve sem chtěl mít nějaké os. (dále jen ''osobní'') stránky a o čem jiném je udělat, než na téma Vietcong? A na ještě specifikovanější věc a to je publikování herního serveru.

V podstatě, když si to tak vezmeme, můžeme být my všichni rádi za tyto stránky. Musím poznamenat, že se sešla velmi dobrá parta lidí, kteří v prvé řadě preferují dobrý Coop (pak pro odreagování i semtam mód DM). Za sebe můžu upřímně říct, že tyhle stránky mi dělají radost... Vlastně to beru jako takový koníček pro odreagování. No nicméně... ještě větší radost mi děláte právě Vy! Už jenom tím, že stránky pravidelně navštěvujete, zúčastňujete se různých anket, které sem vkládám.

A i když se vpodstatě nikdo neznáme osobně (s výjimkou mě a =MaNe=Yendy), je radost s takovou dobrou Elitou hrát po netu a myslím si jednu pozitivní věc, že ačkoliv každý bydlíme po různých částech České republiky a Slovenska, tak web tuto Elitu velmi stmeluje a v další řadě je to opravdu super mít webové zázemí! Ale samozřejmě i ti hráči z těch dalších zemí, kteří sou uvedení v sekci Stálých hráčů patří mezi nás. Ti ale vzhledem k jazykové bariéře si tento článek těžko přečtou. Navíc kdyby dodnes nebyl web, mnozí z Vás by si možná už mysleli, že sem se zakládáním nebo s Vietcongem skončil. Nebyl by mezi námi žádný bližší kontakt. Takhle nakonec né. Naopak! Nemůžu ho sice hrát tak často kvůli zaměstnání, jak tomu bylo ještě posledních pár měsíců, nicméně pokud se najde trochu času, vždy rád založím a dělám správu webu. Sice Vietcong není tak úplnou prioritou číslo 1, že bych nad tím měl prosedět celý dny a tak, ale je dílnou částí právě toho volného času.

Správu webu dělám pro své potěšení a také pro Vaše. Věřím, že pro mnohé z nás je mnohem lepší hrát se ''známými'' hráči, než brouzdat po cizích serverech, které sou často bez admina a když už s adminem, tak většinou nezkušeného. Navíc jak už i mmj. bylo zmíněno, tyhle stránky mají být hlavně i kontaktním místem a relaxem! No a protože ankety oživují veskrze každý článek, máte i tentokrát možnost vyjádřit se upřímně svým hlasováním a nyní i speciálním diskuzním fórem na toto téma, kde můžete přesněji vyjádřit veřejně. Váš názor na Elitu, jak to vidíte i popř. cítíte Vy! 

 

Já Vám tímto chcu ještě jednou poděkovat, že stále rádi hrajete se mnou... resp. s námi všemi Vietcong a dófám a k tomu i věřím, že dokud na to bude chut' a ta soudržnost už jen při pohledu na sekci Stálých hráčů bude dál takto fungovat. Myslím si, že tahleta Elita (i když nejsme žádný oficiální klan), bude už i po bezmála těch 10ti letech jednou z těch nejlepších skupin hráčů-přátel, kteří se sešli a budou trófám si napsat - ve Vietcongu legendou!

 

Zde můžete vyjádřit Váš názor, týkající se kolem naší Elity

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek