Další 4 nové obrázky do Fotogalerie kuriozit

03.12.2014 13:47

 

    Zachytil jsem další nové neobvyklé a zajímavé fotky a to jak z Kampaně jednoho hráče, tak z internetu. Všechny vzešly z nečekané náhody. A protože jsou to 4 kósky najednou, tak sou ve Fotogalerii kuriozit v rámci Novinky opět seřazené společně ve skupince místo kategorického rozdělení. Pojd'me si je postupně některé podrobněji ukázat a popsat.

Tak první obrázek by na pohled nebyl až tak ničím zajímavým, nebýt jednoho mrtvého Charlieho přilepeném na stropu tunelu. Je to mise Operace: Plechovka. Pochází z velkého podzemního vykopaného bunkru, jehož vybudované okno přiléhá k řece Khe Bana vedle nalomeného mostu přes řeku. Hned vedle nad prvním francouzským starým opevněním. Dá se tam dostat skrz zákopy, které jsou jen necelých pár desítek metrů od zrezivělých tanků. Pokaždé, když jsem do tohoto bunkru hodil granát, vždy jeden z prchajících Kongů vylítl a přišpendlil se pod strop.

Jsou tam tuším zahrabaní 4. Takže zatímco většina lehla po výbuchu normálně na zem, nějakou záhadnou chybou jeden zůstal viset. Takto se mi to povedlo 2x a tak sem se rozhodl to vyfotit a publikovat veřejnosti. Ono se totiž tohle nestává moc často.

Druhý obrázek prezentuje taktéž záhadnou chybu. Udělal jsem pár výstřelů na tank blízko vyhlídkové věže na Nui Peku z M-79 Granátometu v misi Poslední boj a najednou se mi jeden z granátů zasekl podivným způsobem při nabíjení. Zůstal jaksi našikmo a takto to vydrželo v téhle pozici, dokud jsem zbraně neprohodil a nevrátil si granátomet zpátky do ruky. To už pak byl v normální poloze a záhadný úkaz byl pryč.

Další úsměvnou fotkou je pozadí našeho Elit'áka parmena94[CZ]. Na mapě ThreeCanyons si lehnul a nohy mu zůstaly nahoře. Zřejmě texturově opřené o pařez. Mezitím jsem ho chtěl obvázat. No a v tom momentě jsem to vyfotil a vznikl obrázek a ve finále to vypadá tak, jak to vypadá. Každý at' si domyslí po svém, kam se ten obvaz dá strčit nebo co s ním dělat.

No a jako poslední obrázek je o náčelníkovi vesnice Jarai po úvodním Příletu. Zřejmě si dáchnul něčeho silnějšího a proto zůstal sedět před svou chatrčí ve vzduchu na místech, kde je to neobvyklé a krajně podezřelé. Možná ho už nebavilo sedět na té nepohodlné dřevěné lavičce a řekl si, že se posadí projednou taky někam jinam. Všechny obrázky jsou pod níže uvedeným odkazem.

 

Odkaz: Fotogalerie kuriozit - 4 obrázky