Další rozhovor s {*MAS*}BEARem GRYLLS

03.08.2012 15:51

 

    Po delším oddechu se našel čas na další rozhovor s dalším hráčem naší herní elity. Je jím hráč, který je střelecky produktivní. A nejen to, umí dodržovat spolupráci s ostatními hráči. Slovní spojení >Týmová spolupráce< mu rozhodně není cizí a dalo by se i napsat, že v tom lítá docela rád. A i když umí za poměrně krátkou dobu nastřílet hodně Kongů, tak i přesto není žádným z těch, co mají tak rádi rambo styl a co nejvíce si nastřílet pro potěšení. Hraje se s ním prostě fajn. V následujících řádcích bude na otázky odpovídat {*MAS*}BEAR GRYLLS.

 

 

 

Jak ses dostal k Vietcongu a kdy se tak vlastně stalo?
K Vietcongu jsem se dostal náhodou, když mi kámoš ukazoval, co to vůbec Vietcong je. Vždycky jsem hrál Panzers phase one nebo GTA samp a pak mi ukázal toho Vietconga. Tak jsem si říkal: Zkusím to. Zaujalo mě to a hraju to doted' a hraju ho od mých 13 let, což už je 5 let. Nejdřív jsem ho hrál normálně jeden hráč, páč jsem neměl internet ještě a pak booom! Dal jsem Více hráčů a už ho hraju skoro pořád po netu.

 

 

Jak ses dostal k tomuhle tvému nicku? Popřípadě, jak dlouho ho už máš?
Tomuto nicku jsem se dostal z filmu z programu Discovery Boj o přežití a tam hraje BEAR GRYLLS, tak toho. To {*MA$*} je z bejvalého klanu, ale já ho znova zakládám.

 

 

... no já už sem si myslel, že rád GRYLLuješ. Ale asi to s tím nemá co dělat, že?
No to není z grilování. :D

 

 

Co říkáš na český dabing? A na hlášky postav, které si myslím uchvátily každého hráče?
No docela bomba a hlavně Defort. Ten mě nakládá uplně nejvíc.

 

 

Jaká je tvá oblíbená zbraň a s kterou ti to naopak nejde?
Nejoblíbenější zbraň z USA je: M16, Thompson , VC: AK-47, Dragunov, RPD Děgtarjev. A s kterou mi to nejde: M60 (špatná muška), M1/M2 (dobrá zbraň), ale malej zásobník.

 

 

A sousedská otázka: Nejvíc oblíbená mapa a herní mód?
Nevím, jak se to píše, tak to napíšu od voka: MEDICPATROL_B6, VET_SERPENT a herní mód: coop

 

 

Jak moc seš tolerantní k cheatrům?
Tolerantní nejsem vůbec, když jde ohledně cheatrů. Hra je o tom, aby se hrálo fér a když mě zabijou, tak toho nic nedělám, ale cheatery... ty bych vykopl hned.

 

 

Jak na tebe působil Výcvikový tábor? A hlavně ten Seržant? S tím si myslím, že člověk zažije hodně srandy, zejména kvůli jeho hláškám a nadávkám...
No bejt to můj velitel, tak nevím. Asi ho kopnu do zadku, ale co. Vždycky se u toho směju. Ty jeho hlášky “a Hawkins neuspěl no zbal si svejch 5 švestek a vypadni čistit hajzlíky“

 

 

Jak často hráváš Vietcong a v kterou dobu tak nejradši? Ráno, dopoledne, večer...?
Vietconga hraju od svých 13 let. To už je teda 5 let a nejradši ho hraju k večeru, když je tma.

 

 

Myslíš si, že by bylo fajn, kdyby hernost naší oblíbené hry byla stabilní ještě v nejbližších letech? Hlavně, aby čeští hráči se drželi v aktivitě.
Hernost naší oblíbené hry: Určitě, že jo. Bych chcípl nudou bez vás. Jedinej servr, kde se dá hrát v pohodě. A naši cz hráči určitě. Když to nejsou Češi, není to hra.

 

 

Seřadil bys postupně ve své oblíbenosti herní módy? A který mód tě tak zaujal nejmíň, až se ti třeba zdá zbytečný?
Můj nejoblíbenější mód je Coop. 2. CTF, 3. ATG a zbytek mi přijde zbytečný.

 

 

Patříš mezi stálice hráčů naší elity. A to proto, že je to docela sehraný a určitě by se to mohlo ještě stále vylepšovat. A taky proto, že od začátku se s tebou hraje fajn a seš i dobrým střelcem. Jak dlouho ještě vydržíš hrát Vietcong, co se týče tvé chuti a vůle?
No, Vietconga vydržím hrát klidně pořád. Protože je to klasika, která nestárne. Vietconga prostě budu hrát tak dlouho, když to bude stát za to. Ted' jsem na tvým servru, takže nemám problém. Uvidíme, jak to bude dál.

    S pozdravem {*MA$*}BEAR GRYLLS

 

 

Díky za rozhovor a at' se daří jak herně, tak i v osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku