Další úprava přímých odkazů

13.12.2012 14:30

 

    Pro komplexnější propojení celého webu byly nedávno vloženy nadpisy nebo některá cílová slova (popisky) jako přímé odkazy. Nyní přichází tato dnes už víceméně staronová novinka v podobě dalšího vylepšení. Nebo spíše menšího rozšíření.

Na spodek některých dlóhých stránek a jejich podsekcí jsou nově vloženy písmenkové odkazy ''zpět na Úvodní stránku'', které Vás vždy po kliknutí přesměrují zpátky na Úvodní stránku ( nebo jak se někdy říká tzv. ''domů'' ).

Toto vylepšení je z toho důvodu, aby jste při čtení informací nebo zajímavostí na webu v některých jednotlivých sekcí už nemuseli vyjíždět po stránce zase nahoru. Aby ste mohli návštívit další sekce nebo podsekce, které chcete a to nyní ještě jednodušším, rychlejším způsobem. Takže jen stačí vždy na konci každé stránky kliknót na již zmíněný odkazový text. Nicméně tato drobnost se týká pouze jen těch sekcí, které mají dlouhou stránku. U těch méně delších sekcí tato novinka není zavedena.

Výjimkou je sekce ''Kampaň jednoho hráče'' a ''O serveru a pravidlech'', kde je tento odkaz vložen dvakrát. Jeden doprostřed a další klasicky na konec.

 

Zde jsou příklady

Odkazy:

O serveru a pravidlech

O Vietcongu

zpět na Novinky