Další z rozhovorů, na otázky odpovídal Nasch

15.08.2012 16:22

 

    Polovina srpna je za námi. Hezké, spíš místy střídavé letní počasí převládá venku a letní prázdniny jsou stále v plném proudu. Nicméně i přesto se našel prostor pro další z mnoha rozhovorů, kterými jsme si prošli. Čas na zodpovězení otázek si našel hráč Nasch. Nebudeme daleko od pravdy, když napíšeme, že je to snad nejopatrnější hráč z náš všech - naší elity.

Při hře ho skutečně můžeme vidět jako střelce, který si rozumí převážně se svou oblíbenou M14tkou. Když mu štěstí přeje, dává Kongům co proto! Nikam se nehrne, je skutečně opatrný, nelze si toho nevšimnout. Je slušný, přátelský a rozhodně ví, o čem je Coop. Je fajn s ním hrát.

 

 

 

Hned v úvodu tradiční otázka, která nemůže být změněna: Jak si přišel k Vietcongu a pokud možno v kterém roce?
Byla to první hra, která se zabývala válkou v Namu. A protože od premiéry filmu Četa (druhá polovina 80tých) sem Namem posedlej, co zbývalo? =oD Hru jsem pořídil hned po vydání, kdy jsem měl za sebou demo ze Score, nebo něčeho takovýho.

 

 

Vietcong za rok bude mít už 10 let, což už je nějaký ten ''pátek''. No a přesto mnohé z nás stále baví. Myslíš, že i díky téhle přízně hráčů se vývojářům podařil?
A pochybuje o tom někdo?

 

 

Někteří hráči naší Stálí elity dokonce už najevo zmínili, že díky našim Coopům u mě a dejme tomu i tomuto mému webu se ta skupina stmeluje. Docela si tvrdím napsat, že já vnímám ve hře sehranost, soudržnost a už se tak nějak ''známe'' a víme, že nikdo z nás neudělá žádnou blbost, prasárnu. Jinými slovy je tam právě už vidět nějaká ta zmíněná sehranost. Jaký je tvůj pohled na tyto věci? Nebo vnímáš aspoň trochu určitý klid ve hře?
Určitě se u tebe dobře hraje. Většinou se nikdo nehoní za fragama, je to dost o Cooperaci. Jo, dobrej servr, dobří pařani. Web je slušnej, hlavně mě imponuje info o založení hry.

 

 

Kde si přišel k té tvé přezdívce? Upřímně řečeno, když si se ke mně začal připojovat vícekrát, čím dál víc mi to začalo připomínat toho kanadského hokejsty Ricka Nashe. Aspoň, co se těch písmenek a možná i výslovnosti týče. Jak to je?
S Rickem to nemá nic společnýho, je to část přesmyčky mého jména.

 

 

Jaká je tvá nejoblíbenější mapa a která tě naopak moc neláká?
Poslední dobou špatně vidím, tak moc nepreferuju mlhu a tmu. Mapy v Coopu jsou dost povedený všechny, ovšem vždy dám přednost ''adventurám'' .

 

 

Často tě vídáváme v roli ženisty. Síla zvyku nebo si ho vybereš, když máš zrovna chut'?
Jinde vybírám medika, u tebe ženistu. Mám rád i vedlejší úkoly, než jen honit kongy.

 

 

Oba sme příznivci M14tek. Já hlavně pro její dobrý zvuk střelby a nepřesná zbraň si myslím, že to není. Střílí se ti s ní fajn?
Pro začátečníka je trochu těžká, v dávkách slušně kope. Víš sám, že když se ji naučíš, je drsná. :-) A hlavně krásně štěká. ;-)

 

 

Myslím, že není ani potřeba se tě ptát na nejoblíbenější herní mód. Je na tobě vidět, že si užíváš klidu na serveru při Coopu. Spolupráce hráčů. Což nás těší. No nicméně co se ti na Coopu líbí nejvíc?
To je docela těžká otázka. Ve Vietcongu je to jedinej online mód, kdy si mohu myslet, že jsem ženista (medik) někde v džungli u hranic Kambodže.

 

 

Jak se ti hraje s našimi Stálými hráči?
Supr, ty lidi prostě chcou hrát Coop. Mým snem je hlasová komunikace: set clnvoicechat 1, parta dobrejch vojáků, velitele co se chce vrátit se všema a nějaká fakt dobrá mapa. A pak už jen pořádná večerní akce.

 

 

Je dle tvého názoru dobře, že je u mě na serveru vypnutý radista? Člověk může totiž nerušeně hrát...
V běžném hraní je to určitě dobře, že je zabanovanej. V nějaké fakt dobré akci bych ho omilostnil.

 

 

Kdy sis tzv. natěsno všiml mého herního serveru? Vzpomeneš si?
Asi v době, kdy jsem se tzv. rozkoukal mezi servry a hráči. Což není tak dávno. Net jsem si pořídil poměrně nedávno, v začátcích jsem snad kromě pár automobilových honiček v andrgraundech nic jinýho nehrál. Pak přišel Dekaron, no a před cca. 2 roky jsem si vzpoměl na Vietcong. No a už ho mám 2 roky znovu nainstalovanej. A někde v té době jsme se setkali. Nevím, půl roku? Rok?

 

 

Otázka na samotný závěr: Jak dlouho si myslíš, že tě Vietcong ještě bude bavit? Máš nějakou konkrétní motivaci?
Tak tuto otázku jsem nečet. :-)

 

Díky za zodpovězení otázek a at' se daří jak v profesním, tak i osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku