Další z rozhovorů, tentokrát s parmenem94[CZ]

14.06.2012 20:50

 

    První příjemný rozhovor s věrným a dlouholetým hráčem Vietcongu MUKADEm-CZ máme za sebou. Neméně příjemnějším by měl být i rozhovor v následujícím článku. Osloven byl hráč, jehož bojová morálka a nadšení je dalo by se říci, enormní! Je to hráč, který si lpí na pořádku při hře a spokojeně s dávkou nadšení využívá systému hry v Coopu.

Kdo s ním hrál trochu pravidelněji poznal, že je také jedním z hráčů, kteří na vážnosti hry rozhodně nešetří. Víceméně všichni jsme tak trochu nadšení ''šílenci'', jinak bychom Vietcong skoro nikdo dnes už nehráli. Ono to nicméně o tomhle parmenovi94[CZ] platí dvojnásob! A to možná dvojnásob ještě minimálně...

 

 

 

Kdy si začal s hraním Vietcongem?
To už přesně nevím, můžou to být tak 2 roky.

 

 

Hraješ ho vytrvale po celou tu dobu nebo si s hraním dělal v určitých mezidobí přestávky?
V podstatě pořád.

 

 

Seš příznivec Airsoftu. Dá se konstatovat, že Vietcong bereš nejen jako relax, ale vzhledem k samotné hře si střílení tak nějak cvičíš, byt' je to virtuálně. Jinými slovy seš pořád ve svém živlu. Můžeš to potvrdit?
No je pravda, že ve Vietcongu si můžu trošku procvičit krytí za překážky, takže by se dalo říct, že se i tak nějak cvičím.

 

 

Co tě nejvíce těší při hraní Vietcongu po netu?
Nedokážu říct, co mě těší nejvíc, prostě se mi to libi....

 

 

Co ti naopak nejvíce vadí?
Nejvíc mi asi vadí ti blbečci, co přijdou na server a začnou např. bezdůvodně střílet na postavu, která se nehýbe, nebo začnou někoho urážet apod. .

 

 

Mohl bys nám vyjmenovat některé své oblíbené mapy? Nemusí být vyloženě pouze Coopové.
Mezi moje nejoblíbenější mapy patří např. Ia Drang, 3 kaňony a Operace 67.

 

 

Jaká je tvá nejoblíbenější zbraň a jaká oblíbená nejméně?
Nevím, která je nejoblíbenější a která nejméně. Já používám zbraně podle potřeby. Občas je potřeba střílet na dálku, tak vezmu odstřelovačku, někdy zase delší vzdálenosti v džungli, na to se hodí M16 nebo AK 47...

 

 

Tvůj nick dá se říct, že budí respekt! A upřímně řečeno je i trefný! Jak tě napadl a za zajímavost taky stojí, jestli tento nick používáš od samého počátku, co si začal ''pařit'' po netu Vietcong?
Ten nick už používám hodně dlouho. Už si vážně nepamatuju, jak vznikl/kdy vznikl.

 

 

Jak často hraješ Airsoft? Asi závisí na počasí a mnoha dalších okolnostech, že?
No závisí to především na ostatních lidech. I když já bych třeba hrál nejradši každej víkend, občas prostě někteří lidi nemaj čas a ve 2 lidech se hrát nedá...

 

 

Tvá nejoblíbenější třída vojáka ve Vietcongu je?
Ženista.

 

 

A zbraň?
Za ženistu Thompson.

 

 

Mezi tvé oblíbené mapy (mmj. i mezi moje) patří TMG-MedicPatrolBetaB5. Co tě na mapě tak zaujalo? Hraje v tom roli změna strany v Coopu, že se hraje za VC?
Změna strany v tom samozřejmě taky hraje roli, ale především to, že si v téhle mapě můžu pěkně odstřelovat, nebo si můžu vzít např. AK 47 a cvičit si přesnější střelbu na velkou vzdálenost.

 

 

Kdy si začal pravidelněji hrát na mém serveru a z tvého osobního pohledu tě na něm co zaujalo nejvíc?

Už si vážně nepamatuju, kdy sem začal, ale už to asi nějakej ten ''pátek'' bude a asi nejvíc mě zaujalo/líbí se mi, že je na serveru pořád admin. Admin, se kterým se dá rozumně domluvit a udržuje tam pořádek.

 

 

Je nějaká věc, která ti naopak nesedí a to at' ze strany Administrátora nebo styl hry?
Nesedí mi, jak už jsem psal setkání s blbečkama, co střílí na všechny apod. .

 

 

Zmínili jsme se už o tvém nicku. Máš postavu CJ Hornstera, který vypadá jako drsňák. Má to s výběrem přezdívky nějakou spojitost, případně vyznačuje tato postava, na co se cítíš bud' ve hře, nebo případně tvé vystupování v Airsoftu?
CJ Hornstera používám hlavně ve spojitosti se Single Playerem, kde to byla moje nejoblíbenější postava, kvůli svým krásným hláškám. :-)

 

 

Poslední otázka: Jak dlouho ještě máš chut' hrát Vietcong?
To vůbec netuším. Už jsem vydržel zhruba ty 2 roky, tak třeba ještě 2 roky vydržím...

 

Díky, že sis udělal čas na zodpovězení otázek a at' se ti daří jak v herním, tak i osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku