Další zapojený člen elity Martin-cz+H+D+9 poskytl rozhovor

23.09.2012 14:09

 

Martin-cz+H+D+9 byl vzhledem k první a poslední dávné návštěvě na tomto webu vyřazen ze sekce Stálých hráčů (Elit'áků), protože se vícekrát už neobjevil! Nicméně tento rozhovor zde na památku zůstává!   

 

 

    Pomalu se finišuje s rozhovory. Pár hráčů by se ještě našlo na interview. S těmi zbývajícími ještě. Bohužel většina tohoto zbytku se nachází v podsekci Neaktivních hráčů, kteří totiž nejsou k dohledání a nehlásí se. Chybí nám např. rozhovor se Surronem-CZ nebo *medic* LUDKEM. Hráči, kteří taky sdílí stejný styl hry a dobrou atmosféru, jako my všichni ostatní. Nicméně, když obrátíme list... časem se uvidí, na jakých podobných aktivitách jako sou rozhovory, se budeme společně podílet. (popř. se uvidí, jaké nápady budete mít Vy sami! Takže by se pak na Úvodní stránce dalo oznámení - zatím nijak nekonkrétní, o jakém tématu apod.)

No a pokud se podíváme na našeho dnešního hosta, jedná se o hráče, který rád hraje s prima lidmi. Poznal sem to už při prvních Coopech s ním. Žádný takový hráč, který by šel na herní server s úmyslem dělat excesy. Nebyl s ním žádný problém. Dobře se s ním komunikuje, jako stejně s Vámi ostatními. Tenhle player se umí okolí přizpůsobit - snaží se být nekonfliktní a když se hráči dobře sejdou, nese to své ovoce. Už vizuálně a podle způsobu psaní na chatu při hře působí sympaticky. Nicméně, i když nejsme žádná uzavřená společnost, jenom určitě stojí za pozornost si všimnout, že v elitě sou samí dobří lidé a velmi dobře zapadli! Podle toho to tak taky vypadá. A jedním z těchto dobrých lidí (nebo chcete-li, tak v našem případě hráčů) je i Martin-cz+H+D+9, který si našel po delším čase a po pár komplikacích čas na poskytnutí rozhovoru. Přejeme Vám příjemné čtení!

 

 

 

Na úvod nemůže přijít jiná otázka než ta, jak ses dostal k Vietcongu a přibližně v kterém roce?
Ahoj, je mi 15 let a k Vietcongu jsem se dostal úplně náhodou. K desátým narozeninám jsem dostal od své sestry počítačovou hru a tou byl právě Vietcong. Bylo to přibližně 6.4. 2007. :-)

 

 

Hráči naší elity tě vlastně vůbec neznají. Ještě totiž dříve, než sem od {ussf} Fvr dostal dobrý tip na vytvoření webových stránek přes Webnode, zakládal sem herní server naslepo, pokud sem teda při předchozí hře nenapsal, kdy se zas bude přibližně hrát, ses tam začal připojovat víceméně náhodně. A su rád, že konverzace nám padla do oka. Jak by ses ostatním představil?
Asi bych se představil normálně. Zdravím, já jsem Martin.

 

 

O tvém zajímavém nicku sme se už kdysi bavili. Tak nějak matně si ještě pamatuju, co všechno znamená za tím jménem Martin. Pokud to není moc soukromá záležitost, vysvětlíš ho našim spoluhráčům?
Jistě. Martin-CZ+H+D+8. Podstatě je to hlavně pro moje spolužáky.
CZ = Česká republika ( tak tady je to jasné )
H = Hořice v Podkrkonoší
D = MZš Na Daliborce (škola, do které chodím)
8 = 8 tř. - podstatě teď si to měním na 9

 

 

Jak seš na tom s oblíbenou zbraní a mapou?
Já hraju tak nějak se vším, ale upřednostňuji M-16. CTF - Mám rád mapu Cement Dust 4d. (Kozoroh S.) Coop - Snad všechny, na které se připojím.

 

 

A co takhle herní mód? Preferuješ vyloženě nějaký nebo seš taková všehochut'?
Hraju jen CTF a COOP.

 

 

Na webu sem si dal záležet, jak nejlépe to šlo. A stále se snažím aktualizovat, popř. nějaké drobnosti upravovat, vylepšovat. Na jednu stranu se s tím nedají dělat zase takové zázraky, páč poskytovatel Webnode na ''grátis úrovni'' hodně omezuje možnosti webu. A na stranu druhou to ale takhle stačí bohatě. Jak bys ty svými slovy ohodnotil tento web?
Na to, že nejspíš je to tvůj první web, tak je výbornej.

... jo, díky moc! První a navíc možná i poslední. Nevím, na které další téma bych zakládal nový další web. A asi by to bylo i zbytečný. Jde o jedinečnost a tu tyhle stránky dófám aspoň trochu získaly. Takhle sem si to totiž tak nějak představoval.

 

 

Byl si překvapený, když sem ti dával odkaz na něj a co na něj sám říkáš? O webu sem dal vědět všem, kdo se pak konečně připojil na herní server a já mohl sdílet informaci na herním serveru o téhle novince. Čekal sem už jen na všechny, až se náhodně připojí a já jim mohl předat https://kontakt . No a vlastně díky tomu mohli být hráči svědky nejen výtvoru stránek, ale i jeho postupně rozvíjejícího se vzhledu a rozšiřování.
Popravdě jsem se docela divil. Ale je to fajn věc. Na tvůj server chodím rád, nejlepší Coop.

 

 

Je nějaká mapa, která se ti nelíbí?
Jak jsem se již zmiňoval, tak nesnesu Halong Port.

 

 

Co říkáš na ostatní herní módy typu LMS, TT a podobně?
Ani jsem je nezkoušel, abych řekl pravdu. :-)

 

 

Dokázal tě někdy nějaký hráč pořádně rozčílit?
Tak určitě. Ale je to tak dávno, že si jeho jméno ani nepamatuju.

 

 

Co říkáš na to, že téměř po 10ti letech se ještě Vietcong hraje po netu, i když dost hráčů ubylo?
Vietcong je fajn hra a myslím, že by byla škoda, kdyby zanikla. A doufám, že se už bude jen rozvíjet.

 

 

Otázka na závěr: Baví tě Vietcong? Třeba zrovna s námi? Jak velkou chut' máš ho ještě pařit?
Chuť mám fakt velkou. Akorát, že se mi to doma na notebooku seká, takže musím k babičce na PC a mám to nějakých 12 km. Takže to fakt blbě stíhám ve všedních dnech. Jinak myslím, že Vietcong budu hrát furt a že mě jen tak neomrzí.

 

Díky za poskytnutí rozhovoru! Hodně štěstí a to jak v herní oblasti Vietcongu, tak i v osobním životě!

 

 

Ostatním ještě jednou díky za zodpovězení otázek u každého z Vašich rozhovorů. I když je jasné, že spósta obsažených otázek se u každého z Vás opakovala. Rozhovory budou Vaší vizitkou na tomto webu a budou i památkou pro nás všechny!

 

 

Martin-cz+H+D+9 byl vzhledem k první a poslední dávné návštěvě na tomto webu vyřazen ze sekce Stálých hráčů (Elit'áků), protože se vícekrát už neobjevil! Nicméně tento rozhovor zde na památku zůstává!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku