Dalším hostem v rozhovoru byl tázán =MaNe=Yenda

02.07.2012 10:36

 

    Už jsme absolvovali mnoho otázek s některými z Vás. Naposled dvakrát na Slovensku. Přesuneme se tedy zpátky do České republiky. Konkrétně až do Středočeského kraje, kde pobývá hráč, který si moc rád zahraje počítačové hry a to zejména i náš oblíbený Vietcong! Co se týče jeho herní morálky a schopnosti přemýšlení, tak v těchto záležitostech rozhodně umí plavat. Ve skutečnosti už si něčím prošel, takže své osobní zkušenosti čerpá i v herních oblastech z relaxu.

Je zkušený a ostřílený. Nic ho jen tak nerozhodí a když už ano a rozčílí se, tak to stojí opravdu za to! Zkrátka tenhle panáček =MaNe=Yenda zasluhuje obdiv a respekt! Rozhodně umí střílet Kongy a během hry na mapě zkouší i zajímavé věci a různé finty. Zkrátka je to šikovný a také zvědavý hráč. A nyní přejdeme k našemu rozhovoru.

 

 

 

Jak dlouhé je tvé působení u Vietconga?
Jestli si to dobře vybavuju, někdy mi paměť stávkuje, tak něco kolem dokola roku 2006 nebo 2007.

 

 

Pamatuju si na tvé první krůčky při StreamuDM, tehdy si dával hodně hráčům docela sadu a to i mně. Zaujal tě Stream na tenhle herní mód hodně? Občas si ho dodnes zahrajeme...

Tahle mapa mě tehdy dost hodně zaujala. Žádnej vypatlanej DM, při kterym se jenom utíká se sapíkem a sbíraj se killy. Tehdy mě tam docela zaujal admin, kterej na mě "hulákal" jak na malýho kluka, že není možné bejt takhle gut hráč. Proto jsem se tam rád vracel, abych ho pozlobil. Líbí se mi tam ta velikost mapy. Když potřebuji na chvili odejít, taxe tam dá slušně zašít bez toho, aby se člověk nemusel odpojovat a kazit si skóre.

 

 

Proč sis vybral Vietcong ke hraní po internetu?
Ani nevim, ukázal mi to kluk od dcerušky a mě to tak nějak zaujalo.

 

 

A co kampaň, zahrál sis některé mise?
Kampaň jsem hrál tak 10 minut. Nezábavnej humus.

 

 

Hráváš u mě a u Mattinetzwerků. Možná i semtam jinde. Seřadil bys postupně svou oblíbenost herních módů, které hraješ nejraději?
DM, TDM, COOP, CTF. Tak asi nějak to je.

 

 

Hraješ radši po večerech nebo ti nevadí hrát i přes dopoledne, zejména o víkendech?
S tím nemám problém. Pokud jsem doma a mám náladu a čas, zaválčím si i dopoledne, pokud vstanu.

 

 

Co tě v Coopu zaujalo a co tě odrazuje?
V coopu se mi libí nutnost spolupráce hráčů. Jistě, dá se použít Yendastyl (rozuměj Rambostyl), ale neudělá se pořádný skóre. Záleží na momentální náladě.

 

 

Seš dobrý hráč Vietcongu, ale i po lidské stránce na tebe člověk pohlíží s respektem. Jsou ve hře nějaké věci, které tě dokážou naštvat?
Špatná spolupráce hráčů při hře. Například v COOPu zapomenutej protivník na známém místě. To bych nejraději vždycky všechny seřval na tři doby. Když mě vytočej několikrát, napíšu všem, že jsou kreténi a jdu hrát někam jinam. Samozřejmě, pokud tam není rozumný admin, který má podobný styl hraní a točí ho to stejně jako mě.

 

 

Seš k ostatním hráčům tolerantní? Je o tobě známé, že když se setkáš s hráčema, kteří když nějak kazí hru a tebe to obtěžuje, prostě se odpojíš...
Jak jsem psal výše, problém s tím nemám. Než se nechat výtáčet, taxi radši zahraju v klidu jinde. Zdraví máme prostě jenom jedno, tak proč si ho nechat kazit debilama.

 

 

Asi je to trochu naivní se ptát, ale zkusím to taky, jako u všech předešlých rozhovorů, i když si to nebudeš třeba pamatovat. Vzpomeneš si zhruba, kdy se ti na mém serveru zalíbilo a začal si pravidelněji hrát?
Poté, co jsem admina pravidelně válcoval, bodal v klidu nožíkem a odpaloval granátama. Jooo, to byly časy. Dělám si srandu. Proč zde rád hraji, jsem již nakousnul u předchozích odpovědí.

 

 

Je nějaká negativní věc, která tě tam naopak nelákala?
Snad jen Hamburger Hill.

 

 

Je něco, co bys na Vietcongu vylepšil při hraní po netu nebo je ti to jedno a seš s ním spokojený tak, jak ho znáš?
Do dobrých věcí se nemá sahat. Vezmu-li jako příklad VC2, tak i přes nádhernou grafiku, vymakaný zbraně a sem tam super mapu, třeba Garden, se moc nehraje....

 

 

Poslední otázka: Jelikož hraješ své nově oblíbené tančíky, Vietcong u tvého zájmu trošku upadl. Nicméně myslíš si, že se od něj jednou úplně upustíš, nebo sis tu hru (Vietcong) zamiloval natolik, že aspoň příležitostně si zahraješ? At' už s náma, či u =MaNe=?
Tančíky mě už tak nebavěj, jejich hraní omezuji. Vietcong si zahraju rád, ale už mi to tak nejde, jako dřív. Budu muset začít víc cvičit, samozřejmně pokud bude čas.

A VÍC TI TOHO UŽ NENAPÍŠU TY VOTRAVO.....

 

 

Díky za to, že sis udělal čas a náladu na rozhovor. Hodně zdraví a úspěchů nejen ve Vietcongu, ale i v osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku