Elit'ácká struktura webu jako všeobecná památka pro Vietcong

04.09.2016 11:35

 

    Po delší době opět píšu článek. Jak už trošku napovídá samotný nadpis, tak budeme se bavit o vcelku širokých tématech v rámci naší oblíbené hry. Jedněch z populárních tématů (nebo chcete-li, tak aktivit), jsou naše - Vaše oblíbené rozhovory s hráčema Vietcongu.

V této sóčasné době můžu veřejnosti prozradit, že jsou naplánovány rozhovory 3, respektive dotyčným osobám byly již soubory zaslány. Jeden z nich je však tak malinko jak se říká sci-fi. Jedná se o známého hráče karlose.cz1[Sq.Bakera] . Poslal jsem mu klasicky Microsoft Word s otázkama, nicméně jak už u některých dotazovaných hráčů se stalo, že po poslání byl soubor znehodnocen různými znaky a tudíž se otázky úplně vytratili. Jde údajně o nějaké špatné kódování nebo nekompabilita mezi verzemi Windowsů (opravdu nevím přesně, jak to výstižněji popsat nebo vysvětlit, ale někde ta záhadná interní chyba souborů je a to stejné se někdy děje především u obyčejného Poznámkového bloku).

Proto, když jsem se s karlosem potkal na TeamSpeaku Alpha Teamu , byl mi srozuměn výše zmíněný problém. A jelikož já i karlos pocházíme ze stejného města, tak bylo mi navrhnuto, zda-li by bylo možné provést rozhovor osobně audio formou. Jeví se mi to jako dobrý nápad a zároveň je to i vybočení ze stereotypu. Také by se nahrávka celého rozhovoru dala poté umístit do sekce Ke stažení , kde by si návštěvníci webu mohli rozhovor bud'to poslechnót přímým otevřením souboru a nebo pro svou vlastní potřebu stáhnót do PC a spustit.

Rozhodně si myslím, že by to bylo zajímavé místo čtení tentokrát jen poslóchat. V podstatě by to bylo ve stejném stylu, jako kdyby člověk poslóchal obyčejné rádio. Tato malá změna v případě karlose je určitě velmi lákavá, co myslíte? Avšak aby se tak mohlo stát, tak bude záležet na vzájemné komunikaci s naším hostem pro premiérový rozhovor v netradiční podobě a také na volnočasových možnostech nás obou.

Ti, co nás oba ještě neměli možnost slyšet po hlase na TeamSpeaku, by se dočkali prostřednictvím audio rozhovoru. No a vlastně by to bylo zpestření i pro ty, kteří nás po hlase již znají a dokonce i pro ty, co karlose nebo mě znají někteří pařmeni osobně. Ale prioritou pro přípravu sou prozatím již známé textové rozhovory. Kteří 2 hráči to vlastně jsou? Ačkoliv někteří z našich známých kamarádů našeho Elit'áckého okruhu už o nich vědí, tak přesto jejich nicky nebudu zveřejňovat pro ustálení tajemství. Na jednoho hráče již vyčkávám týdny, tak uvidíme, kdy se ozve a pošle otázky zpátky. No a u karlose se tedy ještě uvidí.

U mě totiž není problém otázky vypsat na papír a poté zrealizovat osobní nahrávání. Zřejmě karlos má nějaký telefón nebo jiný přístroj, přes který by se to dalo provést a snad ve slušné zvukové kvalitě. Nebo možná i ve video kvalitě? Takže karlosi, jestli tento článek budeš číst, ozvi se mi na mail, popřípadě ještě na starém ICQ, pokud ho používáš. Ten kontakt tam na sebe máme.

Druhá věc, která je předmětem článku, je všeobecná památka pro Vietcong nebo spíše NA Vietcong. Jak už všichni napříč celým hráčským spektrem vědí, tak Vietcong (dnes už udržovaný), se víceméně dostal už do takové nostalgie, ačkoliv paradoxem je, že se stále pořád online hraje a to zejména v těch večerních až nočních hodinách, kdy se hráči na herní servery přidávají ve větší intenzitě.

Pokud se na Elit'áckém webu nic delšího neděje v rámci Novinek, přál bych si, aby návštěvník nenakókl na Úvodní stránku webu a po zjištění, že se nic neděje, web zas opustil. Bylo by fajn, kdyby využil širokou nabídku místního MENU a chtěl si občas nějakou starou informaci připomenót. Pustil si třeba nějaké klipy v sekci Videa nebo Videa Elity , historii o válce ve Vietnamu, poslechnót si nějaké ty hlášky (například vtipně sestříhané - viz. Elit'ácký výtvor) nebo hudbu. Dále je možnost kvůli vzpomínkám v archivu (sekci) Novinky si semtam přečíst i starší rozhovory hráčů, kteří byli dotazováni. S některými z nich byly provedeny i další série rozhovorů a rozhodně stojí za to.

A další a další články, zhlédnutí anket, puštění vtipného Krátkého Vietcong Filmu (CZ) a podobně. Jelikož je náš web rozsáhlý a snažím se ho udržovat díky skvělé a ochotné Webnode technické podpoře a trófám si tvrdit, že se svým velmi širokým zaměřením pro Vietcong je jedinečným v celé České republice. A tak bych si přál, aby tento web byl nadále nejen kontaktním místem pro stále aktivní hráče Vietconga, ale i pro další fanóšky této skvělé a dnes už legendární hry památkou. No zkrátka - rozhlížejte se po webu všude kolem a občas si tu zarelaxujte, zavzpomínejte a udržujte se s náma v kontaktu. Vše je tu zpracováváno jen pro Vás, milí návštěvníci!

Na úplný závěr bych ještě chtěl poznamenat, že jsem měl tu potřebu už nějakou tu Novinku vypustit ven. Přiznám se, že jak jsem tu dlóho nepsal žádný článek, tak jsem měl obavy, jestli už jsem ze svého pisáleckého zápalu neodpadnul. Nakonec na sobě pocit'uju, že ačkoliv jsem opravdu dlóho nic nepsal, mi to docela při psaní tohoto článku myslelo. Snad i Vy, návštěvníci sdílíte tento dojem a článek Vám udělá přinejmenším aspoň trochu radost. Já se opravdu obával toho, aby to z hlediska obsahu kvality a podstaty věci nebylo fiasko.

Naštěstí tedy zřejmě ne. Já Vám děkuju za pozornost, pokud jste pečlivě dočetli řádky až sem a přeju Vám příjemný a úspěšný den!

 

    Váš Elit'ák a maketka Joe Crocker_cz