Elit'ácké společné foto + doplněná anketa

11.05.2013 11:47

 

    Už před pár měsíci bylo některými Elit'áky navrhováno, at' se udělá společná fotka. Vzhledem ale k tomu, že se všichni najednou na herní server nevejdeme, celou dobu sem to odmítal. Nakonec sem se rozhodl v docela rozumným počtu focení přece jen zrealizovat. Takže tady máme fotky z dnešního Coopu. Nemohl sem vybrat lepší mapu, než je atmosférická mapa jménem ''Dobývání kopce'' (HamburgerHill).

Ale napadlo mě, že pokud by se nás po domluvě přece jen sešlo o trochu více, tak bychom větší foto taky udělat mohli. Jak? Stačí založit mapu ThreeCanyons pro 10 hráčů na Coop a dohodnót se, na kterým útulným místě bychom se seřadili, srovnali se vedle sebe a hezky se vyfotili... ale bude to obtížné, aby se na to většina z nás sešla. Aspoň by se mohli zúčastnit ti, kteří jsou poslední dobou herně aktivní.

Takže možnost focení většiny členů našeho kolektivu bude vyhlášeno v pozdějším článku s anketou, kdo bude sóhlasit se skupinovým vyfocením. Uvidí se zatím, jak bude čas na tento článek.

    A nyní se už můžeme pokochat dnešními fotkami, které sme si pořídili.

 

    Zdraví Vás Elit'ácký Vietcong kolektiv !

 

Zleva do prava: (DMV)_Cpt-Intwernet, Honza |Metal Lord|, MUKADE-CZ a parmen94[CZ]

 

 

Fotka i s Joe Crockerem_cz a u parmena94[CZ] úplně vpravo je chyba (bug) se zeleným baretem na hlavě, který ve hře nenosí

 

Anketa

Líbí se Vám první pokus o skupinkové foto Elit'áckého Vietcong kolektivu?

Ano, výtečné fotky! (76)
90%

Jo, dobré fotky. (8)
10%

Ale jo, sou docela pěkný. (0)
0%

Zdržuju se hlasování. (0)
0%

No, moc se mi nelíbí. (0)
0%

Není to opravdu nic moc. (0)
0%

Ale fuj! Hnusný fotky! Co na nich vidíte??!! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 84