Informační článek o aktivitách přes prázdniny

29.06.2014 18:37

 

    Jako již tradičně každý rok právě nastává období letních prázdnin. Doba relaxu a pořádání výletů, cestování, pobytu u vody a podobně. Z toho tedy vyplývá, že spóštění herního serveru a hlavně provoz webu spojený s Novinkami bude spíše v ''odpočinkovém'' režimu. Samozřémě vše záleží na časových možnostech. Všichni návštěvníci budou spíše využívat svůj volný čas v létě patřičným způsobem, než sezením u PC. Nicméně i tak se sem můžete kdykoliv mrknót a když se zadaří, můžeme si zahrát dobrý ( no... snad dobrý ) Coop.

Jak už si mnozí Elit'áci a další známí hráči zvykli, tak hraje se v drtivé většině o víkendech. I přes prázdniny by se v tomto trendu mohlo pokračovat. Semtam se může vyrojit nějaká ta Novinka, která by mohla být veřejnosti publikována. Jenom náhodou se může stát, že by se nás na herním serveru mohl sejít dobrý počet pro kvalitní hru. Ted' v létě je to spíše podle mýho názoru utopie. Ale kdo ví... Každopádně web je Vám k dispozici 24 hodin denně.

A at' už tedy bude počasí jakékoliv, přeju Vám všem pro někoho krásné prázdniny a pro ty další požitek z naplánované dovolené a mnoho krásných zážitků z léta! A ve hře nadšení z pařby, úspěšnost střelby a mnoho zabitých... ehm... ''Číňanců''... :-)

 

Váš administrátor serveru a webmaster    

Joe Crocker_cz