Informační článek o pozadí webu a anketa

01.03.2013 12:10

 

    Na samém počátku, kdy tento web vzniknul, jsem hledal vhodné barevné pozadí. Vybral jsem si toto stávající pozadí, které můžete vidět za šablonou stránek. Objevily se pak názory některých návštěvníků, že stránky vypadají spíše jako prezentace firmy vlastnící botanickou zahradu. Čemuž ale musím dát víceméně za pravdu. Nicméně díky omezeným bezplatným službám společnosti Webnode na úrovni, na které je webová stránka sestavena, jsem nenašel vhodnější vzhled stránek. A za prémiové pozadí stránek fakt platit nebudu.

Nedávno jsem se hrabal v dalších možnostech šablon. Je jich tam mnoho. Desítky nebo spíše až stovky. Po pár minutách hledání v možnostech Nápovědy jsem našel i tuto šablonu, která web svým vzhledem zdobí. Také jsem jen náhledem zkóšel, jak by stránky vypadaly pod jinými barvami pozadí a hlavně jinými šablonami, jako je sestavení sekcí vedle sebe místo pod sebe a musel sem hned konstatovat, že by to vypadalo absolutně katastrofálně. Líbilo by se snad někomu, kdyby web s tématem hry Vietcong měl jinou barvu nesóvisející se zelenými barvami přírody, potažmo právě džunglí? Navíc se ke všemu některé sekce i poztrácely, jelikož některé šablony nejspíš neumožňují větší počet sekcí i s podsekcemi.

Sám za sebe předpokládám, že to by byla nesmyslná změna k horšímu. Ale jak už sem psal, nenašel sem zatím vhodnější šablonu webu se zeleným zabarvením a na druhó stranu mi tento vzhled nepřijde být zas tak tzv. mimo mísu. A navíc upřímně řečeno tento vzhled bych označil za právěže vůbec nejlepší variantu, kteró sem vybral.

Jako neříkám, že jednou nenajdu šablonu mnohem lepší a mohla by vystřídat sóčasný vzhled stránek, ale zatím je to velmi nepravděpodobné. Sóčasný vzhled je docela odpovídající hře Vietcong a prostředí džungle, takže není zásadní důvod věc nějak měnit. I když je pravdou a uvědomuju si, že vršek pozadí s těmi listy není ten 100% ideál, ale taky to není vyložená pitomost. To je můj názor.

A jelikož jsou stránky kolektivní, zajímalo by mě, jaký je Váš názor na to, jestli Vy sami byste uvítali změnu stránek? Na to už můžete odpovědět v následující anketě níže. Hlasovat mohou jak členové našeho Elit'áckého přátelského Vietcong kolektivu, tak i další příchozí návštěvníci.

 

Joe Crocker_cz 

 

Hlasujte!

 

Odkazy:

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku