Kuriózní fotka - poznámky Kpt. Rosenfielda

14.02.2014 18:59

 

    Dnes sem vyfotil v Kampani Fist Alphy zajímavou kuriózní fotku, o které sem už dříve nějakou dobu věděl. Jedná se o misi Noční hlídka. Kapitán Samuel Rosenfield zde sedí v TOC u stolu a v ruce třímá papír s poznámkami, pod nímž leží Revolver 38. Vnímavý a zvědavý hráč se občas podívá detailně na knihy ležící třeba právě na stole, na letáky na zemi a na různé popisky.

Většinou se písmenka vzhledem k nedodělku grafiky nedají rozeznat a popisky těchto různých předmětů se špatně přečtou. Nicméně zde sem objevil docela zajímavý unikát (možná si toho už taky někdo dříve všiml) ! Kpt. Rosenfield má na papíře v angličtině vypsané herní mapy a pod nimi pár českých slovíček. Je tam taky věta česky. Ale poslední slovo jaksi nemůžu rozluštit a tudíž tato věta nedává smysl.

Ono těžko říct, jestli jde o nějakou ''blbůstku'' nebo záměrnou kuriozitu ze strany vývojářů. Nicméně za povšimnutí to určitě stojí. Jednou z dalších takových kuriozit lze narazit na mapě Halong Port, kde je u molu připevněn jeřáb s českým popisem. Tady je to ale volně viditelné, což se o Rosenfieldově papíru říct nedá. Je to zkrátka jedna z dalších zajímavých kuriozit, která je ve Vietcongu k dohledání. Tato zajímavá fotka je ve Fotogalerii a Vy se na ní můžete podívat! Stačí kliknót na přímý odkaz.

 

Odkaz:

Fotogalerie - Papír Kpt. Rosenfielda