Kvíz pro všechny: Odhalte na plakátu tajnost

02.12.2016 16:38

 

    Tak po delší době opět zdravím všechny naše Elit'áky, přátele z Alpha Teamu, známé naše spoluhráče a další návštěvníky. Někteří z Vás si z dávných minulých časů jistě dodnes pamatují, že jsem pro Vás semtam hodil sem do archívu Novinek články, které obsahovaly pár anket. Šlo totiž o tzv. kvízy. V nich jste se pokóšeli hlasovat pro správné odpovědi ke každé konkrétní otázce právě v rámci jednotlivých anket.

Nyní po velmi nenasčítané době jsem si pro Vás připravil kvíz nový (potažmo hádanku), avšak tentokrát né takový, na jaký jste byli doposud (no doposud - lépe napsáno ještě tenkrát) zvyklí. Jedná se v tomto případě o zásadní změnu. O jakou? Nedávno jsme si se členama našich obou Coop komunit [AT]Formanem_CZ , ještě nedávno nově přijatými Elit'áky Glsem a DanyBoyemCZ zahráli mapu HKHamburgerHill1 na mód ATG.

Tuto mapu jsem našel na svém starém speciálním Vietcong CD, kde je zvláštní složka pro vkládání Botů (Vietnamců) do mapy Frontier pro Coop. Dále se na tomto CD nachází i instalační ikonka na herní verzi Vietcongu 1.60. Což je mimochodem pro mě super - nikdy jsem nemusel brózdat po netu a shánět ke stahování a podobně. No a pak sou tam ještě 2 ''zazipovaný'' soubory, jako první již zmíněný HáKáčkový ''Hambáč'' a jako druhá velmi stará mapa EnemyTerritory od autora s nickem [PVC]DarthBa I MEC.

Dá se dnes s jistotou říct, že tato mapa je už víceméně (nebo né víceméně, ale URČITĚ) zapomenuta napříč všema hráčskýma komunitama všech historických hráčských dekád. Tedy pro vysvětlení všem: Od všech hráčů, kteří se mezi prvníma začali zúčastňovat online pařeb až po ty sóčasné, dnes jen ty nejvěrnější z nejvěrnějších. A zároveň se najisto dá konstatovat, že nejspíš taky jedny z nejposlednějších.

A tedy už mnohem více a blíže k věci. O co tedy vlastně v tomto kvízu nebo chcete-li, tak hádance půjde? Udělal jsem fotku jednoho plakátu, který je na mapě EnemyTerritory možný k prohlédnutí si. Ono se možná může na první pohled zdát, že takových plakátů na různých mapách sou ve Vietcongu desítky, možná i stovky. Nicméně stejně je na plakátě něco, co tam nepatří. Něco, co jsem tam přidal já a následně vyfotil.

Vaším úkolem tedy bude napsat do naší Knihy návštěv Váš postřeh, co že tam vlastně podle Vás nesedí. Jestli jste si všimli správně. Více to nebudu dál rozvádět a ani sebemíň napovídat. Máte před sebou celý obrázek chatrče, na jejíž jedné ze stěn je plakát a Vy tak můžete dumat a koumat. Já dófám, že tímto, trošku možná hlavolamem, rozjedu přemýšlení našich návštěvníků - čtenářů a hlavně sótěživost mezi Váma všema, kdo tento článek čtete a budete se chtít zapojit do tohoto hádání.

Na závěr článku bych chtěl jen poznamenat, že to, co budete hledat, není nijak jako nápověda sebemíň naznačena a tak by to mělo být o jistý level trošku složitější. Nicméně jde víceméně jen o bystrost a dobrý postřeh. Tento plakát se nachází téměř na koncu Hlavní Fotogalerie. Přidávám sem hned pod článek přímý odkaz na obrázek. A jak zjistíte ten nález, nezapomeňte o tom napsat do Knihy návštěv . Su zvědav, kdo si toho všimne jako první a ještě správně. Hodně štěstí a přesnou mušku!

 

Odkaz: Fotogalerie - Mapa EnemyTerritory - plakát 2