Malý Vánoční kuriózní obrázek

16.12.2013 17:09

 

    Vánoce se krůček po krůčku blíží a od našeho milého Elit'áka {DMV}_Cpt-Intwerneta jsem dostal takový malý dárek. Tedy - i když se ten dárek týká čistě mého herního serveru, nepovažuju ho pouze za svůj. Mohl by být věnován celkově všem a to nejen našemu Kolektivu. Tím Intwernetovi děkuju za tenhle milý dárek. Je to od něj pozorné.

O co se jedná? Ono by asi bylo nejlepší, když se každý sám podívá, nicméně pak někteří možná nebudou chápat pointu věci. Jde o slovo, které zde na webu poslední dobou často zaznívá. Jde v podstatě o kuriozitu. Jelikož se mi prý neustále mění IP adresa komplu, můj herní server tak zůstává v položce Hry Více hráčů ve Vašich Oblíbených pak jako nedostupný server světle zeleným zabarveným písmem.

Posléze si můj server dáte zase do Oblíbených a druhý den je opět pod jinou IP nedostupný a zase byste museli server zařazovat do týhle položky. No a tak to jde dál... jenže nemusí. V tomto případě by se dal server do Oblíbených přidávat pouze proto, aby si hráč nemusel pamatovat celé jméno serveru a měl ho tam jenom jako ''pamatováka'' bokem založený.

Původně nás měl Intwernet nahraný na mobilu na Skypu při konferenčních hovorech, takže zrovna ode mě byla možnost slyšet hlášky ve chvílích, kdy sme zrovna hráli a já byl v pěkné ráži. Takže padaly hlášky jako například:

Hlasová ukázka umírajícího Vietnamce na Skypu: ,,Aéééh!'' X-DDD

,,Hele, školník! Taky mrtvej, pičus vyjebanej!" :-D

,,Hele, ředitel s SVDčkem! Taky mrtvej, hahahaha!!!" X-DDD

,,Ááá hele, tady sou pipinky!'' (myšleno slepice z vesnice) ,,Quack quack!!" :-D

 

    Kéž byste tak mohli slyšet parmena94[CZ] i Intwerneta, jak oba uchcávali smíchy. Nejvíc tomu ale asi dával Intwernet, který z toho fakt nemohl. :-) ... no a o těch známých ''buvulích'' (buvoli) ani nepíšu, že... :-))) Jenže mobil se mu rozbil a tyto záznamy ve špatné kvalitě nakonec byly ztraceny. Takže malý dárek přišel v jiné podobě.

No, takže tímto sem zkraje prozradil, jak dárek vypadá. Ono ale když je ten server tam vložen vícekrát, tak to vypadá netradičně zajímavě. :-) Nakonec sami se můžete podívat. Přímý odkaz na obrázek je k nalezení zde níže, i když ona je ta fotka ve Fotogalerii jako předposlední, takže není těžké ju najít.. Na závěr bych chtěl ještě napsat to, že ta slova o oblíbenosti za pomlčkou velmi lichotí a já si toho vážím! Děkuju!

 

Odkaz:

Fotogalerie - Crocker's Server