Na otázky v rozhovoru odpovídal Honza |Metal Lord|

14.09.2012 10:03

 

    A je to tady! Opět po nějaké té době se nám podařilo zpracovat další rozhovor! Tentokrát jde o hráče, který patří mezi ty nejintelektuálnější, pokud budeme mluvit o komunikaci, přístupu ke hře a výstupu celkově. Velmi dobře zapadl do koncepce naší Elity. Takových hráčů jeho povahy, jako je on už příliš moc není. O to víc bychom si každý měli vážit jeho účasti ve hře.

Krom toho, že je tím čím je, se umí postarat o ostatní. Vcelku rád rozdává náboje, když někdo potřebuje. A tak se dobře zařazuje mezi ty, kteří si u nás berou ženisty. Je na vidět vidět snaha, aby byl kolektivu spolehlivý. Hru si užívá a nemá rád (stejně jako my ostatní) ty škodlivé hráče, kteří parazitují po herních serverech. A nejen, že rád mezi náma hraje... on je dokonce relativně i upovídaný. A s tou upovídaností se Vám může nyní Honza |Metal Lord| představit i v rozhovoru, který jsme pro Vás připravili.

 

 

 

Hned na úvod by určitě každého aspoň trochu zajímalo, kdy si s Vietcongem začal a jakým způsobem ses k němu dostal? Je to už klišé otázka, ale jinak se ani první otázkou zeptat nelze.
No, abych pravdu řekl, tak jsem se k Vietcongu dostal úplně náhodou. Vlastně to byla úpně první hra co jsem si na PC koupil. Ale protože mám Windows 7, tak jsem si ji moc zahrát nemohl. A ještě to AVG, co mi tu hru bralo jako virus. Až jsem se zbavil AVG, tak jsem si zahrál tuhle hru a můžu říct, že je parádní! :) Zvláště pak multiplayer.

 

 

Měl si při jeho hraní nějaké přestávky? Řekněme na nějaký ten měsíc nebo třeba i rok?
Ano měl, právě kvůli tomu AVG jsem to nehrál asi půl roku. Ale ted' to hraji pravidelně. Možná jen pár dnů a týdnů mezitím pauzu. Ale víc určitě ne.

 

 

Jak se ti hraje s naší skupinou/Elitou lidí? Popřípadě jestli při hře registruješ už i nějakou tu sehranost a spolupráci mezi sebou?
Musím říct, že se mi s nima hraje velmi dobře. Jo registruju, jak by ne. Jak říkám, hraje se mi s Elitou skvěle. :) Zatím si nemůžu stěžovat.

 

 

Která zbraň je tvá nejoblíbenější a které se rád vyhýbáš?
Já už snad zkoušel všecko možné a můžu říct, že moje nejoblíbenější jsou tyhle: M16, Thompson, AK47, Simonov, PPS-43 a ted' začínám používat i M14. Nemusím M60, DP2 a USM3.

 

 

Kolik přezdívek si za dobu Vietconga už vystřídal nebo poupravil, milý Metalový Lorde?
No, začínal jsem z Honza09. Ale kromě toho, že obsahuje moje oblíbené číslo, mě jaksi nevystihuje. Pak jsem měl ještě dvě, ale to byla krátkodobá záležitost. A přemýšlel jsem o něčem geniálním, až mi vyšel Metal Lord, protože mám rád tyhle drsné písničky. :)

 

 

Jaké sou tvé oblíbené herní módy?
Hraju jenom Coop. Tenhle mód je prostě dokonalý. :)

 

 

A nej mapa a naopak neoblíbená?
Moje nej mapa je VET_NUMENOR-CITY. Mám jich samozřejmě i více. A které nemám rád, jsou skoro všecky ty džungle, kde nevidím pořádně nepřítele.

 

 

Za sebe můžu konstatovat, že seš stejný intelektuál přes písmenka, jako je například i člen Elity NihilihiN. Seš takový i v reálu nebo se snažíš svůj intelekt ventilovat pouze po netu?
Snažím se psát spisovně a bez chyb, protože někteří (nechci nikoho jmenovat) píši jako děti z mateřské školky a to mi pak stávají vlasy na hlavě. Je to hrůza a hlavně, když je ten dotyčný dospělý - to mě bere dvakrát tak. Neříkám, že někdy taky neudělám chybu (to si přiznejme: nejsme žádné dokonalé stroje), ale fakt se snažím, aby to po mě ti hráči, co tam hrají přečetli. Jsem takový i v reále, poněvadž si myslím, že se Čeština musí propagovat všude dobře. Ať si o nás někde nemyslí, že tu žijou nějací analfabeti. :D

 

 

Jestli sem si dobře všiml, rád hraješ za ženistu... ale nevšímám si tohohle u každého zvlášt', takže co je pro tebe lepší? Obyčejný voják nebo právě ten ženista?
Jo ženista je dobrej, jen ty zbraně mohly být lepší. Mohlo by jich být více na výběr a to samé platí i u medika, za kterého taky hraju, když je potřeba. A za vojáka hraju taky, protože M16 je nej zbraň u Američanů. Škoda, že nemá větší zásobník. Jako třeba AK47. Myslím, že když seženu u nějakého padlého M16 nebo Ak47, tak ten ženista je pro mě jasnou jedničkou. :)

 

 

Jak seš spokojený s tím, že se snažím léčit kolem sebe ostatní? Je ale pravdou, že když potřebuju, tak su neaktivní a chvíli musí spoluhráči hrát bez medika.
No já osobně si myslím, že zvládáš úlohu medika velmi dobře a kolikrát jsi mi zachránil život. :) Mně to někdy nevadí, protože já hraju i s nízkými životy pořád stejně jako se všemi.

 

 

Patříš určitě mezi ty hráče, co si moc rádi potrpí na skutečném Coopu. Takže žádný vyloženě rambo styl. Člověk si všimne, že se držíš taktiky. Jo a jaký máš názor právě na ty, co rádi ''killují'', jak to jen jde?
Jo, není nic lepšího, než parádní tým a skvělá coop akce. :) Názor určitě mám k těm Rambáčům: že by spíš měli hrát Call of Duty, kde se takhle běhá pořád dopředu a není tam skoro žádná taktika... Tihle hráči kazí týmovou hru, ale naštěstí jsou takové servery, které je vykopávají. Jsem třeba minulý týden hrál s hráčem a ten mě zastřelil kvůli tomu, že mu beru killy... nechápu některé takové hráče.

 

 

Poslední otázka na závěr: Budeš se naší Elity držet, dokud to půjde hrát Vietcong?
Se mnou můžete počítat vždycky. Rád se budu zdržovat na Elitním serveru, dokud bude co střílet a hlavně s kým hrát. :)

 

 

Díky, že sis udělal čas a náladu na rozhovor! Tímto ti přeju hodně štěstí jak v herní Vietcong oblasti, tak i osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku