Návštěvnost webu přes 5000 !

09.10.2013 20:23

 

 

    PODĚKOVÁNÍ

 

    Milí Elit'áci a další příchozí hosté,

 

    je to docela neuvěřitelné, ale dnešním dnem ve večerních hodinách sme dosáhli krásného kulatého čísla v Oficiálním počítání návštěv! To číslo je 5000 a už je dokonce návštěvnost této hranice o pár čísel aktuálně překonána! No kdo by to byl řekl, že se po roce a půl od vzniku webu dočkáme tak vysokého čísla? Asi patrně nikdo. Každopádně tohle je neskutečné číslo par exellance a bylo by jistě vhodné Vám všem Moc poděkovat za tu veškerou přízeň a pozornost, kterou těmto Vietcong stránkám věnujete!

Je vidět, že mít společné webové Vietcong zázemí není až tak úplná zbytečnost. A kór, pokud se jedná o zázemí s velmi bohatým obsahem informací a zajímavostí. Veškeré tyto záležitosti mají být uplatňovány především pro Elit'áky, našeho Čestného hosta a pak také i pro další slušné příchozí návštěvníky. Pevně věřím tomu, že po 10ti letech co se Vietcong hraje toto číslo naznačuje, že o Vietcong a o Novinky týkající se ho je stále všeobecně zájem navzdory nezastavitelnému úpadku on-line hráčů.

Radost by měla být sdílná mezi náma všema. Takže pro připomínku platí natrvalo, že web je kolektivním webem nás všech a nikoliv jednoho jednotlivce. Stránky se dělají pro ostatní lidi a tak je to správné. Na závěr Vám ještě jednou díky za Vaši podporu rozvíjení a aktualizování stránek! Za Vaše ohlasy na herním serveru ke konkrétní Novince, kterou chcete osobně vyzdvihnót a pochválit, že byla dobrým nápadem ke zrealizování a popřípadě o ní i máte chut' krátce nebo déle podiskutovat! Díky za Vaše zúčastňování se anket! Dále také díky za samotnou téměř každodenní návštěvnost, která dělá pro web velmi dobrou reklamu hned na Úvodní stránce ! Díky také za tento skvělý kolektiv, který se po mnoha letech ve Vietcongu sešel a dodnes nepadl jediný konflikt mezi Elit'ákama, který by mohl vyústit v hádku nebo odlóčení!

Díky Vám tedy za celkovou přízeň a uvidíme, jakých čísel se v počítadle návštěvnosti náš web ještě dočká!

 

 

Váš Vděčný Webmaster stránek a Administrátor herního serveru    

Joe Crocker_cz    

 

 

      Pro památku jednu chybějící návštěvu v počítadle těsně před tímto jubilejním číslem nám udělal fotku Elit'ák parmen94[CZ] ! Tento obrázek je ke zhlédnutí ve Fotogalerii zde ! Za povšimnutí stojí jistě mimo jiné velká kuriozita čísel, která se sešla: 9. října, Návštěva dnes 9, Včera 9, a Celkem počet návštěv 4 999 ! No a jak by řekl Hawkins: ,,Móc hezký!''