Neobvyklá komunikace v misi Pevnůstka

19.11.2014 18:19

 

    Pokusů udělat něco jinak není nikdy dost. O tom jsem se opět mohl přesvědčit. I v misi Pevnůstka po Jízdě serpentýnami se dá zjistit nějaký ten objev. Zkóšel někdo někdy udělat postup naopak, než chronologicky předkládá scénář mise? (A nemusí to být zrovna jen Pevnůstka) Já se o to pokusil a odměnou mi byl dialong, o kterém sem nevěděl mnoho let co Vietcong hraju. Člověk by ale měl být občas zvědavý, ne?

Možná tohle někdo z Vás dávno zná. Zkóšel jsem nejdřív jít k opevnění LLDB a cestou vystřílel pár Kongů, kteří se mi připletli do cesty. Přišla tedy čistka, aby byl klid. Dojdu k pevnůstce, která měla vchod zavřený. Začalo se cosi protínat vzduchem. Takový podezřelý pískot. 3 vietnamské tříčlenné jednotky se u břehů jezera zastřelují. Nejdřív to jako první odnesly nakloněné obranné bodáky a drátěný plot. Po jednom přesném výbuchu jsem mohl vstópit dírou do perimetru.

Začala rychlá konverzace s jedním vojákem LLDB. Ale než jsme se k něčemu dobrali, přímo před očima mi voják ve vteřině zmizel a chatrč zabudovaná do země se plameny vznítila. To byl jen další přesný dopad minometného granátu. Musel jsem na to jít znova a nešlo to. 3 minomety jsou na to příliš moc. Nakonec jsem 2 minometné týmy pro větší klid zastřelil a podařilo se mi pak s LLDB zachytit celou konverzaci, ke které se jinak dostat nelze. Vždy musí aspoň 1 minomet být v provozu, aby pak k této diskuzi mohlo dojít. Jinými slovy né okamžitě jít zlikvidovat všechny minomety, ale jen část z nich a pak dojít k Pevnůstce. Je to zřejmě alternativa, se kterou vývojáři nejspíš počítali, takže k tomu nechali speciálně navíc nadabovat Hawkinse s jihovietnamským vojákem.

Nakonec se to povedlo. Prostřednictvím Fotogalerie kuriozit je možné si prohlédnót pár fotek z této konverzace. Plus k tomu jsem ještě před ně zařadil i hezký obrázek, kde jsem v této misi zapálil chatrče u jezera i s molem a vznikl z toho velký krásný ohníček. Snažil jsem se zapálit všechno, co se dalo a výsledkem bylo hodně plamenů. Oba popisované subjekty v pořadí za sebou najdete v níže uvedeném odkaze.

 

Odkaz: Fotogalerie kuriozit - 6 fotek