Neuvěřitelná kuriozita na herním serveru

11.01.2014 18:42

 

    Hraju Vietcong už 11 let, pokud započítám i letošní rok. Ale to, co sem dneska zažil na jedné z našich oblíbených map TMG-MedicPatrolBetaB5 (mise Lékařský výjezd z Kampaně), kde hráči hrají Coop za VietCongy , mi asi těžko někdo uvěří. A teprve už vůbec ne, když nemám žádný důkaz o kuriozitě, která se mi dnes stala a mnohé lidi velmi překvapí. Já sám sem tomu nemohl uvěřit!

Hrála se zmíněná mapa a pod kopcem, kde se blízko pro VC nacházejí tzv. ''respy'' (znovunarození pozic hráče po zabití nepřítelem) prochází na patrole americká jednotka vedená seržantem Stevem R. Hawkinsem, sem našel za svými zády zapomenutého amerického vojáka s M16, který se snažil pálit do spoluhráče parmena94[CZ].

Během sekundy sem se rozhodl, že v rychlosti využiju toho, že je ke mně Američan otočený zády a chtěl ho kuchnót bajonetem (měl sem taktéž M16) ! A tak sem se k němu rozběhl a když sem se dostal těsně k němu, chtěl sem ho pořádně bodnót, abych ho sejmul. Zmáčkl sem tedy tlačítko Enter (jako Použít interakci) a vše se seběhlo během zhruba 2 sekund, nicméně popíšu celou událost postupně do detailu:

    Místo kuchnutí po stisknutí Enteru se ke mně americký voják otočil a začal mi doplňovat munici!!! A jelikož sem to v tom zlomku první sekundy nezaregistroval, snažil sem se dál mačkat tlačítko, abych ho píchnul a říkal si, co se děje, že nejde píchat a za další zlomek sekundy sem si všiml, jak dělá pohyb s tou taštičkou munice a dává mi náboje. Po tom, co sem je od něj dostal do mě začal pálit, ale nakonec se mi ho podařilo bajonetem sejmót, i když mě stihl jen trochu zranit!

Nicméně jak už sem psal: Důkaz nemám žádný, že se toto skutečně stalo. Ono upřímně - koho by to během 2 rychlých sekund napadlo vyfotit tu pózu, kdy Vám voják jako ženista na straně nepřítele dodává munici? Rozhodl sem se tedy akorát vyfotit toho už pak mrtvého Amíka, který mě takto překvapil. Je pravdou to, že z tohohle obrázku není nic poznat, ale kdyby tohle člověk mohl jen trochu tušit a měl program Fraps, mohl sem to natočit a autentický důkaz by byl na světě. Jak sem psal v jiných předchozích článcích: Vietcong i po mnoha letech v sobě skrývá tajemství a překvapení, která nebyla dodnes odhalena...

 

Zabitý americký voják, který mi kuriózně, až nevěřícně dodal náboje při chybné interakci místo bodnutí bajonetem na M16