Anketa: Neuvěřitelně zabitý poslední Kong na mapě HamburgerHill

04.07.2012 23:37

 

    Ve spoustě her se stává mnoho tzv. haluzí. Může jich být více druhů. Nejedná se pouze o běžné bugy, ale i o běžné situace. Například jako mně se stala jedna dost neuvěřitelná věc, o kterou se s Vámi chcu podělit. Myslím ale, že spousta z Vás si bude myslet, že si vymýšlím a něco takového se mi povést nemohlo. Mně ale můžete vždy věřit! Cením si na upřímnosti a důvěře ostatních hráčů, totéž můžou čekat i oni ode mě. Žádné podrazy nebo lži nejsou vůbec mým stylem!

    Jednou jsem takto hrál mapu HamburgerHill na Coop. Což asi nikoho nepřekvapí, že právě tento mód. Zkoušel jsem v dávné minulosti i CTF, ale to bylo tak na chvíli za účasti asi 4 nebo 6 hráčů. To je ale opravdu hodně dávno.

Ted' k věci, které je věnován tento článek: Je to asi tak půl nebo možná i 3/4 roku nazpátek, co jsem na zmiňované mapě ''Hambáču'' vystřílel skoro všechny Kongy. Pak už chyběl jen jeden do dokončení kola. Kolik zbývalo času, si už nepamatuju a ani to není potřeba si takové už doslova prkotiny pamatovat. Jediný, co pamatuju určitě, bylo to, že jsem na svém herním serveru byl sám. Žádný známý hráč. O to hůř se o tom píše, když důkazy nebyly žádný. Ty mmj. nejsou dodnes.

Pobíhal jsem tedy po celém rozbahněném a od deště promočeném kopci blízko kráteru, který je nad zákopem a prvním havarovaným vrtulníkem Huey. Běžel jsem tedy směrem k druhému spadlému, už prohořelému vrtulníku. Všude déšt', mlha, špatná viditelnost. Když najednou jsem omylem zmáčkl na myši levé tlačítko a z boku při běhu vystřelil daleko do mlhy jeden jediný náboj. Objevil se mi náhle text, že jsem zabil Konga a tudíž US ARMY VÍTĚZÍ!

Nic podobného jsem nikdy předtím a ani potom nezažil. Jedná se o opravdovou náhodu, která se povede jen jednou. A to ještě nevědomky! Né, že by to bylo něco, co by mělo životu něčím dobrým nebo užitečným přispět, ono nicméně... když člověk i v pouhopouhé hře zažije takovou velkou náhodu, stojí to za ten zážitek, překvapení a pak se posléze i pochlubit ostatním.

Na závěr článku přidávám 2 ankety. I Vy o svých haluzích, které jste sami zažili, se můžete s ostatními podělit v Knize návštěv. Zajímalo by nás, jaké to byly.

 

Anketa

Věříte mi, že se mi nevědomky podařilo zabít od boku jediným nábojem Konga, kterého jsem přitom neviděl?

Ano, věřím (85)
100%

No nevím, jestli tomuhle věřit můžu (0)
0%

Nevěřím, protože stejně kecáš (0)
0%

Celkový počet hlasů: 85

Anketa

Stala se i Vám nějaká jiná haluz ve Vietcongu, která vás hodně překvapila?

Ano (80)
96%

Možná, ale nepamatuju si už (2)
2%

Ne (1)
1%

Celkový počet hlasů: 83