Nová 6. podčást s vybranými videi o Vietcongu 2

19.03.2013 18:01

 

    Pro další zpestření a obohacení Vašich zdejších návštěv sem se rozhodl přidat videa ze hry Vietcong, která mezi hráči nenabyla tolik popularity. Tedy... abychom si lépe rozuměli, této mnohem menší popularity se dočkalo pokračování úspěšného Vietconga 1 ( + Oficiálního datadisku Fist Alphy ) - Vietcong 2.

V žádném případě nejde o jeho propagaci nebo náznak toho, že by se začalo k Vietcongu 2 přecházet nebo ho začít hrát sóčasně i s Vietcongem původním. Ne, ani jedno a ani druhé. Jde jen čistě o videa s českými dabingy.

Jde o rozhovor s opilým hrdinou z původního Vietconga 1, Seržantem Stevem R. Hawkinsem (omluvte trochu zhoršenou, pozměněnou kvalitu hlasů obou postav v tomto videu). Steve Hawkins zde samozřémě nešetří svými charismatickými hláškami při debatě s kapitánem. A dále pak druhé video obsahující kratší rozhovor s tanečnicí v pokoji v místním nevěstinci a dále pak ještě komunikace kapitána (hlavní postavy ve Vietcongu 2) s ostatními relaxujícími vojáky u baru.

Jistě si většina z Vás všimne nebo kdo hrál Vietcong 2 tak ví, že hlavní postava má totožný hlas, jako Joe Crocker z Vietconga 1. Což podle mého názoru degraduje celkový dojem ze dvojky, když dabéři zůstali většinou stejní. Nicméně to není přesto nijak důležité.

 

Odkazy:

zpět na Novinky

Videa

6. část sekce Videa - Vietcong 2

zpět na Úvodní stránku