Nová sekce Hudba, hlášky... a osamostatnění sekce Videa

04.02.2013 18:48

 

    Abychom si pro lepší přehled rozlišili skutečná videa od těch, které obsahují specifikované nehybné pozadí pouze s hudbou, bylo žádoucí vytvořit zcela novou sekci, jménem Hudba, hlášky... ! Zde se budou nacházet výhradně hudby z Hawkinsova rádia v jeho bunkru, dále pak k poslechu další různé doprovodné hudby, které hráče v Kampani jednoho hráče doprovázejí na začátku každé mise a samozřémě taky některé z vybraných hlášek Výcvikového Seržanta!

Čili nyní se nám nebudou v podstatě plést hrušky s jabkama. Krom jiného do nově osamostatněné sekce Videa přibylo video, které má opojný akční ''břink''! Je to klip se sestříhanými videosekvencemi a misí z Vietconga opepřené tvrdou hudbou od německé hudební skupiny Rammstein! Na video je možné přejít kliknutím zde pod jménem Vietcong 1 Trailer - 5. v pořadí zeshora dolů nebo v níže uvedených přímých slovních odkazech.

Dokonce v 3. podsekci (klikněte zde) nové sekce nechybí ani orchestrová hudba z válečného amerického filmu Četa (Platoon) z roku 1986!

Dófám tedy, že tento krok, nebo chcete-li vylepšení bude dalším příspěvkem ke zpestření Vašich zdejších návštěv našeho společného webu! Nyní si můžete projít novou hudební sekci a poslechnót si některé zatím vybrané hudby. Samozřémě není vylóčeno, že časem jich přibude více.

 

Odkazy:

Hudba, hlášky...

Hudba, hlášky... - 3. část - Platoon Soundtrack

Videa

Vietcong Trailer - Rammstein

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku