Nové fotky - Noční Vietcong karneval

15.11.2014 10:20

 

    Jak tentokrát začít trochu jinak? Ale asi stejně napíšu to, co v předchozích článcích: Opět jsem si jen tak hrál a dělal pokusy v Kampani a vybral si pro to tentokrát misi Válečného zajatce . A udělal sem moc dobře. Nejdřív mě napadlo udělat trošku malého ohňostroje a zapálit všechny chatrče ve vesnici a pak už je jen vidět krásný výhled na hořící vesnici hezky ve tmě - viz. první obrázek z Fotogalerie.

No a pak mě napadla další jiná věc. Ukázat všem VietCongy tak, jak je neznáme. Proč je neustále pořád jen střílet? Co si taky s nima užít trochu srandy? Na základě vypálené rozjasněné vesnice jsem Kongům nařídil, aby se odvázali a rozbalili pořádnou noční show a vyfotil je! Nebylo lehké je přimět. Některým se do toho moc nechtělo. Někteří to ale dlóho nevydrželi a zhebli trochu dřív. A jsou i takoví, kteří se zlili ještě před začátkem akce a lehli.

Spósta Charlíků však přece jen ukázalo, že pózy a tancování při měsíčku jim rozhodně nejsou cizí. Naopak - koho by napadlo, že tancování je jejich živel?! Mě to nenapadlo do tý doby, než se předvedli. A nějací Američani nebo velitelství jim můžou být ukradení. Důležité je si u řeky podpálit pro efekt svou vesnici, s kvéry si pořádně zacvičit a zatancovat! No, Kongové se ve volném čase zkrátka baví po svém. Dokonce i zajatý seržant Marvin Fisher se k nim umí zapojit a dělá pro celou akci rekvizitu a DJ.

 

Odkazy:

Fotogalerie - vesnice v plamenech

Fotogalerie kuriozit - Noční karneval Kongů - 13 fotek