Nové hlášky v sekci Hudba, hlášky...

12.06.2014 18:34

 

    No tak to by bylo, abych pro naše návštěvníky nezveřejnil novinku, kterou jsem náhodou našel na portálu YouTube . A opět v tom má prsty hláškový, hudební a brífingový specialista Ali , který je uveden jako autor těchto videí. V prvé řadě se tedy jedná o hlášky hlavních postav Vietcongu a částečně i těch vedlejších. Nejsou to ale ty hlášky, které můžete slyšet při hře. Naopak sou to autentické hlášky, na které ve hře sotva narazíte. Kam na to ten Ali chodí nebo respektive odkud to všechno vyhrabal, by mě fakt jako zajímalo.

Každopádně si myslím, že bezpochyby všechny příznivce Vietcongu to určitě pobaví - proto to vše sem pečlivě dávám. Všechno jistí hlášky 2) - 4) s velmi oblíbeným a legendárním Výcvikovým Seržantem, který hláškami rozhodně nešetří. A to i těmi neznámými, které nikdo nejspíš ještě neslyšel. Právě tato zmínka o Seržantovi by měla ostatní návštěvníky přesvědčit o poslechu, protože s ním je to tradičně pecka! Pokud se ale najde někdo, kdo se s těmito hláškami z videí setkal už dříve, tak pro něj to není žádná novinka.

Původně sem totiž chtěl bez publikování článku zařadit pod první Remix Jojo, Trung-si pouze další remix hlášek s hudbou, který se jmenuje Vietcong Remix v.2 . A jak jsem se nějak zamotal ve vyhledávání, našel jsem i tyhle speciální neznámé hlášky a za sebe musím říct, že je to móc hezký a doporučil bych každému hráči Vietcongu si je všechny přehrát, protože o zábavu v tomhle není nouze. Druhý nový Vietcong remix sem přidal do 1. podčásti a pro nové objevené hlášky vytvořil další samostatnou podčást. Takže tím se náš web zase o jednu stránku rozšířil.

Užijte si poslech hlášek, nového Remixu č.2 i nového dalšího klipu! Ten pouze 30ti vteřinový se nachází mezi novými hláškami. Jo a ten Výcvikový Seržant... ten je v těch klipech libové.

 

Odkazy:

Hlášky, hudba... - 1. část - Vietcong Remix v.2

Hlášky, hudba... - 3. část - Speciální hlášky ve Vietcongu