Krátký Vietcong Film (CZ) + 2 Ankety

20.12.2013 11:57

 

        ( z Vánočního období - obsah článku již není úplně aktuální )

 

        Vážení Elit'áci a další návštěvníci,

 


    máme pro Vás všechny Velké Překvapení!!! Něco, co doposud žádný hráč Vietcongu nepoznal! Náš milý Elit'ák MUKADE-CZ pro nás ve spolupráci se mnou natočil a zpracoval jedinečný kratší Vietcong Film! Jedná se v podstatě z pohledu hráče o klasický ''Gameplay'', který je však pojat jako souvislý přiběh s trocha překvapeními! Hlavní roli ztvárnil jak jinak než známý Seržant První třídy Steve R. Hawkins.
Máme to štěstí, že zrovna náš Vietcong Kolektiv je jako vůbec prvním na světě, který po byt' 10ti letech, nicméně ale přece jen - vyrobil jedinečný Film v češtině a českým dabingem, který by svým způsobem mohl vstópit do historie Vietcongu mezi ty uživatele, kteří kdy na YouTube uploadovali svoje videa z Vietcongu. At' už se to týká nahrávání legendárního Výcvikového tábora, různé sestřihy s doprovodnými hudbami, natáčení misí přímo ve hře, natáčení online pařby na herních serverech a podobně.
Jak bylo už zmíněno, tak Film obsahuje pár vychytávek a překvapení, které pochopitelně konkrétněji zde ve článku neprozradíme. MUKADE-CZ si s tím dal skutečně velkou prácu.


Chcu mu Oficiálně tímto Poděkovat za jeho ochotu, že se do tohoto Velkého projektu pustil, v rámci za jeho poznáváním a procvičováním různých programů, které při výrobě Filmu používal a z téhle práce je zase o něco módřejší a zkušenější!
Děkuju mu za jeho spolupráci, jelikož na tom po naší domluvě tajně dělal celé měsíce od léta s maximálním nasazením, Srdíčkem a rozvahou, jak nejlépe uměl! Taky mu děkuju za jeho veškerou trpělivost během projektování, když se mu zrovna něco při práci nepovedlo a taky mockrát díky za čas, který ve svém volném čase nad tím strávil a musel se rozčilovat s nešvary, které ho během projektování Filmu doprovázely. A z těchto soubojů vzešel nakonec jako Vítěz! Patří Ti Velký Respekt, MUKADE! DÍKY MOC
!


Chtěli bychom jenom dopředu upozornit, že nic není dokonalé a tudíž si ve videu nejspíš někteří z Vás všimnete pár chyb. Některé sou viditelné a slyšitelné více, některé méně.
Takže spoléháme na Vaši benevolentnost, že obsahující chyby tolik neovlivní kvalitu a Váš požitek ze sledování Filmu! Některé chyby už nešly opravit. Dále bych chtěl ještě poděkovat za menší výpomoc při vymýšlení pár hlášek pro Film a pozornost Našemu Čestnému Hostu [AT]Peteru Shannonovi_CZ , který o celém projektu věděl.

Přijměte prosím tento Krátký Vietcong Film jako takový malý Vánoční dárek pro Vás všechny! Ono totiž díky tomu, že MUKADE-CZ se během finalizací projektu potýkal s těmi technickými a částečně programovými problémy, tak se to časově zpozdilo a nahrálo tomu do vánočního období. Takže jako dárek k Vánocům se to hodí.

Ještě předtím, než si Film pustíte si přečtěte pod okýnkem videa důležité stručné instrukce ohledně správného spóštění videa kvůli jeho kvalitě !!!

    Děkujeme za Vaši pozornost, kterou ste věnovali tomuto mimořádnému článku a vychutnejte si Film, jehož odkaz je k nalezení hned zde pod článkem, kde Vás kliknutí přesměruje na samostatně vytvořenou podsekci pro Film! Navíc v podstránce můžete hlasovat i do 2 připravených anket, kam tradičně můžete anonymně sdílet své dojmy z Filmu, až si ho celý přehrajete!
Krom Filmu nám MUKADE-CZ připravil i přílohu v podobě samostatných audio souborů, které obsahují zvuky zbraní, hlášek postav, úchylné smíchy Vietcongů, nadávky a podobně. Tyto soubory jsou k dispozici na serveru CZShare, v jednom .rar balíku ke stažení v odkazu, který se nachází v podsekci s videem Filmu.

No... a ted' už bez dalšího zbytečnýho protahování si stačí zatáhnót žaluzie u oken, vzít si něco dobrého na zub a k pití a domácí kratší kino může začít! :-)

Přejeme hodně zábavy a užijte si to! :-)

   

MUKADE-CZ    

Joe Crocker_cz    

[AT[Peter Shannon_CZ    

 

Odkazy:

Sekce Videa Elity - Krátký Vietcong Film (CZ)

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku