Nový Elit'ácký dedicated server

26.07.2014 10:39

 

    Přes prázdniny mi hráč z AlphaTeamu [AT]Homi_CZ nabídl možnost hostování jednoho z jejich dedicated serverů. Nejdřív sem se rozmýšlel. Pak sem si ale řekl, že když zrovna nemám založeno já a kór ted' přes léto, tak by si ostatní Elit'áci a další normální hráči mohli bez omezování u nás zahrát a mohl by to být jistý luxus. Nakonec byl tedy server poupraven na stejné nastavení jako mám já na svém uživatelském serveru.

S tím rozdílem, že se tento nový server jmenuje Elit'acky Server. [CZ-SK] a už je v provozu. Můžeme to udělat tak, že pokud tradičně vyhlásím založení serveru, tak můžeme hrát u mě a když se rozhodnu pak v určitou hodinu skončit a ostatní budou chtít hrát dál, stačí se jen rozlóčit a přepojit na tento náš hostovaný server od AlphaTeamu . Jak sem už psal, tak nastavení obou serverů je stejné, takže se nikdo nemusí bát, že by byl nastavený na Teamrespawn. Nicméně občas se může stát, že se někde vloudí nějaká technická chybička, s čímž by se mělo počítat.

Jinými slovy dedicated server bude sloužit jako stálý server pro veřejnost, ale hlavně pro Elit'áky. Ti ode mě dostanou mailem heslo na administrátora serveru a pošlu i zároveň návod z našich stránek, jak se nalogovat, jak vykopávat složitější nicky přes ID číslo a jak se banuje, kdo to ještě nezkóšel. Aby server byl pod kontrolou a mohli sme kickovat a banovat různý kretény. Heslo vlastní samozřémě taky hlavní iniciátor Homi a náš Čestný Host [AT]Peter Shannon_CZ .

Občas si na něm taky zahraju  a to chvilkově - ve srovnání s mým serverem, jelikož na tom hraju více času, když oficiálně oznamuju jeho založení. Tak dófám, že se Vám tento nápad dedicated serveru bude aspoň většině zamlóvat! Mapy budou jednou za čas pro aktualizaci přehazovány v pořadí serverlistu a uživatelské Coop prostřídávané, jelikož tam nejsou nastavené všechny. Náhled na tenhle server je ve Fotogalerii zde .

Navíc přibyl v pravém slópečku na Úvodní stránce Rychlý odkaz Dedicated server - náhled, po jehož kliknutí budete přesměrováni na webové stránky AlphaTeamu. Na stránce je pak vidět Logo Elity a pod ním hned lišta s Elit'áckým serverem, kde je možné zjistit, kolik hráčů na serveru momentálně hraje a zároveň kdo konkrétně. Vzhledem k technickým omezením Webnode tento náhled (statistiku) nelze umístit na tento web, proto je zrealizován tento postup.

    Tímto bych závěrem ještě chtěl Oficiálně Homimu poděkovat za tuhle nabídku a za zrealizování! Díky!