Nový styl upoutání nadpisů v některých článcích

03.09.2014 18:56

 

    Pro oživení dění na našem webu jsem přišel s další malou Novinkou. Jak už nadpis článku napovídá, půjde o nový způsob prezentovaných nadpisů, který se bude týkat určitých článků. Nepůjde však o takový styl, jako je naklonění písmen, tučné nadpisy a podobně. Ono to taky technicky není možné provést, ale o tom to opravdu nebude.

O co se tedy jedná? Nově se v katalogu sekce Novinky například v rozhovorech budou používat vybrané stručné věty od hráče přímo v nadpisech. Pro čisté příklady lze uvést: ''Dnešní hra byla dobrá,'' myslí si hráč ABC'' , nebo ''ABC se těší: Budu chtít být týmu prospěšný'' . Takto to bude odted' vypadat vždy při rozhovoru s někým. Už tedy nepůjde vždy jen o heslovité a upótávací nadpisy. Krom toho se takový styl nadpisu může objevit i na Úvodní stránce tak, jako tomu bylo doposud.

Jinými slovy je to přechod na moderní trend, který lze vidět v papírových tiskovinách a hlavně z internetových médií. Né, že bych si jako Webmaster za Elit'ácký celek chtěl na něco hrát, ale pro provoz Novinek bych chtěl zkusit zase něco nového (i když né zas až tak moc nového nebo zásadního) a vybočil tak ze stereotypu, který je v nadpisech článků běžný. Tak aspoň u rozhovorů a podobně by tomu mohlo být pro změnu jinak a pro oči každého návštěvníka dostanou články díky těmto nadpisům novou tvář.