Nových 6 obrázků do Fotogalerie kuriozit

04.11.2014 13:33

 

    Naše oblíbená hra má stále co nabídnót. Vždycky se najde něco nového nebo se nového přihodí. Aspoň co se fotek týče. Tentokrát půjde o obrázky, které budou jistě pro většinu místních návštěvníků zajímavé! Do podsekce Fotogalerie kuriozit jsem přidal nových 6 fotek a každá z nich za to stojí. A ke každé jsem přidal podle míry zajímavosti stručný popis sem.

Tak tedy první fotka jsou latríny z Nui Peku - úvodní Mise Přílet . K těmto dřevěným záchodkům se díky kolizím a vymezených prostor v Nui Peku nelze běžně dostat, takže je potřeba se dostat z boku na střelnici na kraj střechy vedle Heliportu a na úplném okraji střechy doleva se dostat těsně kolem kolize na střed střechy a poté seskočit k flaškám a terčům. A pak už jen přejít obloukem přes celý tábor na opačnou stranu, kde je lze najít. Musím se přiznat, že jsem o nich mnoho let neměl tušení, že tam jsou.

Ve druhé fotce jsem jen tak ze srandy zabíjel granátama vojáky CIDG hlídkujících po Nui Peku. A když se záběr hry na zastřeleného vojáka zaměřil, prolítl mi skrz dřevěnou zídku a zem. Takže z toho vyplynul zajímavý obrázek, jak to vypadá po Nui Pekem. A ačkoliv je to v podstatě jen obrovský prázdný kráter a není tam defakto nic tak zajímavého, já sám jsem byl opět překvapený a vyhodnotil to jako kuriózní objev.

Třetí fotka prezentuje chybné polohy některých textur. Zatímco se mně jako administrátorovi mého herního serveru vždycky ukazuje většina textur správně bez neobvyklých poloh, tak na Elit'ácko-AlphaTeamáckém dedicated serveru se mi zobrazil vrtulník úplně jinak, než by měl být po havárii. Na obrázku vypadá jako by se zapíchnul předkem do země a přitom visí do vršku. K tomu ještě připočtu visící kulomet z Úháčka ve vzduchu na obrázku vlevo a vrtule taktéž jinak položená vedle Huey. Těžko říct, jestli to způsobilo třeba znovupřipojení se na server.

Další čtvrtá fotka je náhodná a tím více spíš úsměvná. Hrál jsem si druhou část tunelů (opět jsem dělal blbosti) při hledání radisty Marva a hodil do jednotlivých místností granát. Dva Vietcongové poodlítli a spadli na sebe tak, že... no, sami se můžete podívat. Zrovna u téhle fotky si myslím, že není co komentovat a každého hned napadne, co tato poloha mrtvých Vietcongů asi znamená.

Poslední dvě kuriózní fotky jsou náhodně nalezené z jiného webu a aby to nevypadalo jako krádež kuriózních nebo chcete-li tak zajímavých obrázků, připsal jsem webovou adresu do obrázků kvůli jejich autorovi, odkud pochází. I tak je ale vidět, že lidi hrající Vietcong neztrácejí fantazii. Ještě jsem neviděl tak zajímavě a vtipně upravený granát. No a kdo by si chtěl zkusit někdy zahrát na PC Vietcong v nějaké chatrči v džungli přímo ze hry (hned druhá fotka vedle), tak není sebemenší problém. :-)

Normálně bych fotky zařadil pokud možno zvlášt' kategoricky do Fotogalerie, ale jelikož jich je právě 6, tak jsem je dal všechny k sobě do jedné skupinky. Na kuriózní obrázky se můžete podívat v níže uvedeném odkazu. Krom toho u některých zajímavých obrázků přibyla i označení jejich autorů kdo svou fotkou přispěl.

 

Odkaz: Fotogalerie kuriozit - 1. fotka ze 6