O různých Windowsech

24.04.2013 20:05

 

    Ahoj Elit'áci a další hosté,

 

jak už v Knize návštěv navrhl náš do kolektivu poslední přijatý člen Michal-CZ, byl by možná dobrý nápad na tomto našem společném webu vytvořit podsekci o různých verzí Windowsů. Jelikož každý nemá XPčka jako například já a některým hráčům dělají Windowsy problémy spustit Vietcong, rozhodl jsem se oficiálně článkem zmínit, že kdo zná rady nebo způsoby, jak Vietcong z různých způsobu bez problémů spustit, může mi o tom poslat návod na můj E-Mail svými slovy, popřípadě kdo něco najde na internetu.

Takže je potřeba Vaše pomoc, resp. znalosti v této záležitosti. Sám vím akorát nejlépe to, že pro spuštění Vietconga z jiných OS (dále jen Operační Systémy Windows) je potřeba pomocný malinký prográmek jménem VC Starter a to je tak asi všechno, no. Ten však nemusí každému uživateli ke spuštění hry pomoct. Proto prostřednictvím tohoto článku vyzývám kohokoliv, kdo by rád přiložil ruku k dílu a popsal nějak přehledně návod - informace o tom, jak Vietcong z jiných OS spustit.

 

Předběžně byla už vytvořena nová podsekce v sekci O Vietcongu (zařadil sem to tam už) OS Windows

 

Bude to další užitečná věc! Člověk nebude muset hledat po internetu a ''googlovat'' si pomoc při zdlóhavém hledání. Pomozme si všichni navzájem! Umožněme a zlehčeme prácu a improvizování těm hráčům, kterým by Vaše návody mohly pomoct!

 

(Můj E-Mail se nachází na Úvodní stránce v levé části webu pod MENU)

 

Díky každému, kdo pomůže!

Joe Crocker_cz        

 

Odkazy:

zpět na Novinky

 OS Windows 

zpět na Úvodní stránku