parmenovy stěry v chatu na herním serveru

06.11.2013 17:58

 

    Dneska se hrál naplánovaný Coop. Byt' byl kratší, nicméně vcelku vydařený. Což se teda netýká jen samotné hry. Vydařila se i komunikace v chatu. Náš Elit'ák parmen94[CZ] tomu dnes dával totiž pořádný grády. Ty by se ovšem nestaly, kdyby se na herním serveru zase po čase neobjevili hráči, kteří nezapadají do naší koncepce pro Coop a všeobecné kolektivní komunikace.

parmen94[CZ] měl zřejmě dnes ''svůj den'', jak se říkává. Protože dnes jeho reakce a poznámky na cizí příchozí hráče v určitých situacích byly jedna perla za druhou! Hrála se zrovna poslední mapa HamburgerHill. No a ty tzv. perly byly v takovém rázu, že já se opět musel zase řechtat na celé kolo a to doslova! A hezky přímo parmenovi do uší na Skypu. Mimochodem - ono upřímně není občas špatné se prostřednictvím článku podělit se s ostatními o zážitky a o dojmy z odehrané hry. Jako je tomu i v tomto případě.

Není to poprvé, co zrovna tento Elit'ák vtipně reagoval po svém na ostatní hráče. Je vidět, že v tom má vlohy a je trénovaný. Ostatní Elit'áci to od něj moc dobře znají a taktéž i někteří naši další známí přátelští hráči, kteří se hry s námi v rámci svých časových možností zúčastňují. Nicméně dneska to bylo tak moc dobrý, že sem se rozhodl o tom jako jednu z výjimek publikovat článek.

Jde o to, že parmenovy hlášky a reakce byly aspoň podle mýho názoru natolik výstižné a vtipné, že sem se je rozhodl uložit do podsekce Perliček Stálých hráčů ! Jedná se tentokrát o 2 trošku něco málo delší konverzace při hře v chatu, než sou ty klasické hlášky sepsané jednou větou u každého Elit'áka. Vložil sem to tam, páč to jako dneska fakt stálo za to a tak by byla docela aji škoda, když by ta dnešní sranda zůstala jen mezi mnou a parmenem.

Jeho v tu chvíli 2 vtipné výstupy tedy naleznete v podsekci Perličky Stálých hráčů. Na závěr ještě připomínka, že obě konverzace spolu navzájem nijak nesouvisí. Každá je z jiné situace. Nyní stačí už jen kliknót na odkaz níže a jeho perly si přečíst.

 

Odkaz:

Perličky Stálých hráčů