Podsekce Perličky Stálých hráčů byla poupravena

28.10.2013 12:09

 

    Vážení Elit'áci a další hosté, dnes sem se rozhodl trochu oprášit jednu z podsekcí, která patří k jistým Perličkám na tomto webu. Sice se nejedná v tomhle případě o videa z YouTube , jako je tomu v klasických Perličkách, kde najdete zábavná a vtipná videa z Vietconga a taky z dalších oblastí mimo něj, ale i tak to má hodně co ''do sebe'' jak se říkává. Předmětem těchto Perliček jsou totiž hlášky Stálých hráčů našeho Elit'áckého přátelského kolektivu, které při hře v chatu napsali. Určitě není na škodu mít takové hlášky zaarchívovány na našem webovém zázemí.

K uvedeným nickům sem se rozhodl, že přidám i portréty Vašich postav, za které po internetu hrajete. Je pravda, že všichni Elit'áci sou ''zvěčněni'' ve Fotogalerii. Ve skupinových fotkách a taky každý zvlášt'. No nicméně i tak sem se rozhodl, aby podsekci Perliček Stálých hráčů neobsahoval jen text, ale hodily by se tam i hlavy postav. Takže až se zase založí herní server, vyberu si jednotlivé mapy (asi budou nejlepší s hezkým počasím) a každého z Vás požádám o spolupráci. Zvolím místečko, přestanete se na chvilu hýbat, já se k Vám přiblížím co nejblíž, zvolím úhel pohledu na obličej, vyfotím, posléze i vystřihnu a zpracuju portrét ke každému nicku aktivního Elit'áka. Jenom bych Vás proprosil, když byste zůstali takoví jací ste běžně. Aby ste si speciálně kvůli focení neupravovali v osobním Nastavení vzhled postavy, nevyměnili ste si pokrývku hlavy! Myslím si, že to bude pak vypadat hezky v podsekci.

No a když už sme teda u těch perel, tak jako Perlu na závěr tohoto článku bych rád upozornil ve zmíněné podsekci na hlášky, které sem tam mrsknul a sou uložené od našeho Elit'áka MUKADEho-CZ . Napsal v dnešní hře totiž něco, co mi fakt nedalo, abych na to veřejně neupozornil. Najít si to není těžké. Nicméně mě teda nejvíc zaujala poslední hláška, kde si MUKADE-CZ vyzóvá boty. Můžete si pointu hlášky přečíst i Vy! Klikněte na odkaz níže. Fakt jako - to mě dostalo!

 

Odkaz:

Perličky Stálých hráčů