Pózující [AT]Forman_CZ na mapě [FRU]reservoir

15.07.2016 11:45

 

    Normálně bych kvůli jedné fotce, kde hráč se svou postavou zaujímá komickou pozici, nepsal článek. Tentokrát však nejde jen o samotnou fotku, která je hlavním předmětem této Novinky. Na mapě [FRU]reservoir, kde byl [AT]Forman_CZ zcela spontánně vyfocen, se totiž dá dohledat nebo lépe řečeno doslechnót jednoho zajímavého zvuku, který se nachází v podstatě na startu této mapy.

Tedy kromě toho, že mi nedalo, abych Formana vyfotil a on ochotně udělal velmi zajímavou hezkou pózu, kterou jsem se rozhodl zakomponovat do hlavní Fotogalerie pro veřejnost, jsem mezitím přímo na cestě jako zvukový efekt slyšel něco, z čeho se člověk oklepe nebo mu nepříjemně zamravenčí po zádech. Aspoň já to tak teda pocit'oval. Takže při focení byl k tomu ještě učiněn i zvláštní objev.

Přímo v místě vyfocení z mé pozice mojí postavy asi tak cca. metr za mnou byl slyšet zvuk, který zní, jako by někdo, jak to jen... vyloženě s*al do hrnce! Zvuk nějakého průjmu a snad od včely?! Když potom na TeamSpeak přišel další člen [AT]AxeL_CZ (mezitím jsme tam byli s Formanem a Peterem Shannonem), hned jsem mu o tom řekl a at' si to jde s náma poslechnót. Po pár minutách jsme se k tomu dostali a právě s Formanem jsme dostávali z toho zvuku záchvaty smíchu. Opravdu - to se jako jinak nedalo.

To jsme se smáli ještě před tím, než se AxeL ukázal, ale musím poznamenat, že přesně tento zvuk už jsem slyšel na jiné mapě, ale bohužel si nedokážu vzpomenót na které. Ono to skutečně zní, jako by někdo... něco... no, však je možné si to přečíst o odstaveček výše. Vážně fascinující. Nejvíc mě ale dostalo, když AxeL měl stejnou myšlenkou jako já, když řekl, že to zní, jako by se snažila včela s*át... do hrnce! :-D

Koho by to zajímalo, stačí se někdy stavit na server Alpha Teamu #1. Stahování uživatelských map je na tamním herním serveru povoleno a stačí utíkat po hlíněné cestě, když se vyjde z jeskyně, kde jsou ''respovací body''. Nejlépe bude, když bude přítomen jeden z členů AT a mapu by Vám změnil na tuto. Divnější zvuk jsem ve Vietcongu snad ještě neslyšel.

Ale fotka s Formanem za to opravdu stojí. Je to tak trošku pozice, jako by držel oběma rukama meč jak z Hvězdných válek. Jen to laserové osvícení chybí. :-) Vyvedená momentka, kterou si necháme na památku ve Fotogalerii. Stačí tradičně kliknót na přímý odkaz umístěný níže a uvidíte sami.

 

Odkaz: Fotogalerie - Forman a mačeta