Přátelský Coop Teamrespawnový tým Alpha Team

28.10.2014 09:45

 

    Ve hře Vietcong po internetu už není tolik Coop komunit. Aspoň co se těch českých, potažmo česko-slovenských týče. Snad už v sóčasnosti jedinou Temrespawnovou českou skupinou zůstal už jen Alpha Team a to zejména po ukočení GameSpye. Jiný podobný tým zaměřený čistě na pečlivou týmovou spolupráci s metodou oživení celého týmu, dokud nepadne poslední voják byste v našich českých sférách hledali těžko.

Alpha Team vznikl koncem května 2007 jako reakce na skutečnost, že on-line hraní coop módu v české hře Vietcong začalo po 4 letech poněkud upadat. Tým se úspěšně začal rozvíjet nabíráním členů. Za dobu své existence [AT] vytvořil i několik zajímavých map, které jsou ke stažení na vietcong-coop.net. Kdo by měl zájem vyzkóšet pořádnou týmovou hru bez nutnosti komunikovat v angličtině, jak je to většinou běžné na jiných Teamrespawnových serverech, stačí navštívit jeden ze serverů ALPHA-TEAM.CZ .

Tento tým má výborné reference, co se herní morálky, dovedností, zkušeností a komunikačního vystupování členů týče. Tudíž pokud příznivci Coopu, zvláště Teamrespawnové metody s nimi hru okusí, jistě zklamaní nebudou. Alpha Team z celé upřímnosti můžu doporučit. My Elit'áci hrajeme dalo by se definovat trochu volnější a méně přísnější Coop, jelikož máme na našich 2 serverech nastavené znovunarození ihned po zabití, ale hodně přitom máme s některými prvky s Teamrespawnovými komunitami společného. Což rozhodně platí právě u [AT] taktéž.

Tento článek je věnován jako revanš, poděkování a upótávka Alpha Teamu za náš-jejich hostovaný dedicated server, který nám obětoval a propůjčil [AT]Homi_CZ ! Tímto jeho, našeho Čestného Hosta [AT]Petera Shannona_CZ, [AT]elBundu_cz a další aktivní členy zdravíme! Více informací a hlavně o Teamrespawnových pravidlech naleznete na jejich stránkách. Banner Alpha Teamu je k dispozici hned na Úvodní stránce pod videem Vietcong teaser Trailerem.