Přejmenování Elit'áckého dedicated serveru

09.02.2019 10:10

 

    Stačily k tomu 2 dny, kdy jsem přemýšlel a rozhodnul se pro změnu jména našeho dedicated Elit'áckého serveru. Pro změnu, která bude z tohoto hlediska nejspíš definitivní a název se už dále nijak měnit a ani upravovat nebude. Pokud by se někdo zvědavě zeptal, co mě vedlo k odmazání sóčasného jména, určitě to není kvůli nějakému znehodnocení nebo odviditelnění.

A určitě to také není kvůli nějaké sebestřednosti ohledně mě, jelikož dedicated serveru vracím můj původní název letitého dočasného herního serveru Crocker's Public Server [CZECH] , známý kdysi i ve staré verzi jako Crocker's  Server. [CZECH REP.] . Nově mizí také tečka mezi slovy Server a [CZECH], aby se celý název vlezl do lišty v seznamu herních serverů v položce Internet, bez ukrojení ukončovací závorky ] . Ono nicméně, pokud se podíváme na již dnes známou online aktivitu, o které tentokrát jako ''kolovrátek'' nemusím a nebudu vícekrát psát, tak náš Elit'ácký Kolektiv se už před několika měsícema prakticky rozpadnul. Na jednu stranu je to smutné, na druhou je potřeba tuto skutečnost přijmót jako holý fakt.

Někteří hráči z Elity už hrát přestali a snad se semtam sem přijdou k nám na web podívat, druzí zase hrají zřejmě nepravidelně. Každý spíše sám jednotlivě. U mě samotnýho je to různé - jednou si zahraju a pak zas není čas. Je ale faktem, že pokud se odhodlám si zahrát a to pouze na našem serveru, tak je to spíše ve večerních hodinách, až skoro nočních, kdy se po večerech docela dobře zahrát dá. Ale ono je to u Vietcongu takto dané odjakživa, že ty večerní, potažmo noční pařby byly nejčastější. Ale nebudeme si nic namlóvat - je to tak u všech online her.

A dalším důvodem je to, že už je zbytečné se vracet k zakládání mého dočasného herního serveru, když máme od [AT]Homiho_CZ poskytovaný dedicated. Už nechcu Homiho otravovat v jeho volném čase s nastavováním a usměrováním portů v routeru, což vyžaduje znalosti mnohem vyššího levelu, kterýma Homi disponuje. Vyřešilo se to tou nejjednodušší, nejpádnější a nejelegantnější cestou, jaká se mi v myšlenkách naskytla. Ono kromě toho - mít 2 servery by byl už dnes zbytečný komfort, který už stejně nevyužijeme. Takto byl jenom spojen původní název s dedicatem. Samotný Elit'ácký server zůstává naprosto stejný se vším dosavadním nastavením serveru, včetně metody znovuoživení, které je nanejvýš 60 vteřin čekání. Uvítací zpráva serveru s odkazem na tento web zůstává taktéž nezměněná, s podpisem ,,Elit'ácký Vietcong Kolektiv'' - jakožto odkaz pro Coopové hráče a zároveň i jako památka ve formě podpisu. Pamatujte tedy, že pokud si někdo budete chtít zahrát na Elit'áckém dedicated serveru, najdete ho pod jménem Crocker's Public Server [CZECH] .

 

Váš Elit'ák, Webmaster těchto stránek a věrný zdravotník Joe Crocker_cz