Přidávání screenů do Fotogalerie

20.12.2012 12:03

 

    Zatímco se web pro naši společnou radost postupně rozvíjel, jediná sekce stále zůstala ostrouhaná po celou tu dobu. Je to Fotogalerie. Vzhledem k jistým nezkušenostem sem nevěděl, jak tam přidat obrázky. Soubory musí mít pouze povolené koncovky, které web přijímá. V našem případě to je JMÉNO SOUBORU.JPEG . Nicméně už se na to přišlo, jak obrázky (nebo chcete-li, dnes nazývány jako screeny) vložit do Fotogalerie s právě zmíněnou koncovkou (příponou).

Nyní tedy můžeme Fotogalerii obohacovat svými obrázky z našich akcí. Pokud někdo má zajímavý, nicméně rozumný obrázek, může mi ho zaslat na E-Mail a posléze bude přidán do této sekce. Můžeme taky jeden druhého vyfotit na památku (klávesou F2 nebo komu to půjde i Print Screenem vedle F12). Myslím, že by nebylo rozhodně špatné tam nějaké ty obrázky přidat.

Co by ale bylo zbytečné dávat jsou screeny z kampaně přímo ze hry. To každý zná a nic nového to v podstatě není. Hra Více hráčů se nás týká nejvíce a tak o nás můžeme udělat pár obrázků. Kapacity webu na to je relativně dostatek. Já sám budu nějaké ty obrázky z Coopu přidávat. Takže kdo opravdu bude chtít, může se přidat taky.

Doposud zdobily Fotogalerii pouze fotky od vývojářů Vietconga. Lidi, kteří ztvárnili podoby hlavním postavám..

 

Odkaz:

Fotogalerie