Příspěvek od parmena94[CZ] v podsekci Bajonety na zbraních

11.09.2013 13:10

 

    Na málokterém webu zabývající se hrou Vietcong si můžete přečíst informace ohledně bajonetu. O bodné zbrani, která je vojákem ručně instalována na hlavně vybraných střelných zbraní, které touto ''vymožeností'' disponují pro útočení pro boj zblízka. Tato podsekce se stručnými informacemi a fakty už byla před nějakým časem vyhotovena. Nicméně nyní pro Vás zde na stránkách máme obrázky na bajonet jak z herního rozhraní, tak i z reálného náhledu.

Se svým nápadem o reálném obrázku přišel Elit'ák parmen94[CZ]. Původně sme se domlóvali, že by bajonet mohl vyfotit někde v trávě venku. Nakonec to nebylo až tak důležité. Z obrázku totiž stejně nejde rozpoznat, jestli byla zbraň (i s helmou) focena v místnosti nebo venku. Navíc pod oběma předměty je natažena maskáčová plachta, což je svým způsobem ideální pozadí. Fotka není rozmazaná, ani tmavá a ani není na ni vrhán žádný stín. Takže vyfocení se povedlo.

 

Prostřednictvím tohoto článku tímto oficiálně děkuju parmenovi94[CZ] za tenhle nápad a zaslání obrázku!

 

 

    Ještě v rámci této Novinky s bajonetem chcu oznámit o novém systému seřazování veškerých novinek na Úvodní stránce nad Trailerem Vietconga: Přímé odkazy (někdy i jen jako obyčejné stručné oznámení bez možnosti kliknutí myši) se budou nyní vždy posóvat. To znamená, že pokud přijde další nová novinka, tak tu stávající jen posune dolů pod sebe. A další novinka opět posune tu novou předchozí. Zkrátka pod nadpis Upozornění návštěvníkům o novinkách: se budou objevovat nové přidané příspěvky vždy na první místo!

Nicméně pokud se objeví velký nebo řekněme velmi zajímavý příspěvek nebo upoutávka obvykle zbarvená upozorňovacím modrým písmem, tak tato Novinka bude své místo pod zmíněným nápisem hájit do určité doby, dokud nebude mojí správou na webu označena jako již neaktuální a tudíž bude toto modré upozornění z Úvodní stránky odstraněno.

A nyní se už můžete podívat na parmenův příspěvek s bajonetem kliknutím v odkaze níže. Díky za pozornost!

 

Odkazy:

Bajonety na zbraních - podsekce

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku