Radikální řešení hromadným zabanováním

09.03.2013 13:47

 

    Nedá mi to, abych po velmi dlóhé době nezmínil to, jakým způsobem se hráči na internetu chovají. Hrálo se dneska s Honzem |Metal Lordem|, parmenkou a dalamánkem. Dokud hrála tato sestava, bylo vše absolutně bez problémů. Mimo jiné - ono se taky pak hraje mnohem lépe. A o to více si člověk hru užije a partu hráčů více utuží průběžně.

Bohužel jak je už dobrým zvykem, ani dnešek se neobešel bez určité skupinky debilů, kteří jenom a jenom kazí hru a nasírají ostatní hráče! Nemá cenu dokola řešit rčení, že je to nenormální chování a že debilové se najdou vždy a všude. S tím asi nenaděláme nikdo nic.

Nicméně ale, aby se mě někdo na startu na mapě Stream snažil Winchesterem střelit a následně druhým výstřelem mě úmyslně zabil a ještě se mi snažil namluvit, že se omlóvá, tak to at' si zkóší na někoho jinýho! Jak je jinak možné, že když se hráč omylem na myši uklikne, tak sténě na 99% trefí zrovna svého kolegu?! Pro tohle neexistuje žádná tolerance a kór v situaci, když je už člověk naštvanej a toleruje ještě před tím několik otravných počínání některých ''hráčů''!

No a aby toho nebylo málo, tak se mezitím jiný hráč odpojí a následně zpět připojí, aby mohl začít teamkillovat hráče kolem sebe! A do toho třetí hráč neváhá a začne bezhlavě teamkillovat taky! No... to už sem se teda jako fakt nasral a nebral zřetel na nikoho z nich! Takže hráči Nelson25555, Bedy kubikbubik a Mirek, kteří tuto anarchii způsobili, byli okamžitě zabanováni! A tohle bylo snad poprvé, kdy sem zabanoval během pár sekund 3 hráče najednou! Což je ale smutný výsledek toho, jaká se mezi náma vyskytuje populace dementů! (omluvte moje neseriózní veřejné vyjadřování se v tomto článku na adresu těchto debilů, ale opravdu nemůžu už jinak...!)

Ještě před zabanováním jsem je stihl všechny 3 pořádně ''sjet'', abych si ten ban vychutnal! A já se ptám: Je to tak strašně velký problém chovat se na herních serverech slušně, aniž by se musel vždycky najít někdo, kdo musí neustále dělat píčoviny?! Jak je vidět, tak některým psychopatům to dělá zjevně velké potíže!

 

Mimo jiné sem se setkal na mapě Dobývání kopce (dále jen HamburgerHill) se super hláškou od hráče s nickem Nebud Sinny. Po připojení se na můj herní server z něj vypadla zpráva: ,, ty čůráku vymrdanej! '' No... jelikož sem neměl náladu zjišt'ovat, proč mi tak nadává a co je vůbec zač, tak dostal opět radikální ban... Pud sebezáchovy nedovolil, abych na to nějak reagoval a tak sem udělal to nejlepší, co sem v dané chvíli mohl.

Jen pro zajímavost poznámka - by mě zajímalo, z jakého důvodu su čůrák vymrdanej nebo jednou sem byl dokonce jiným hráčem nazván ''sobcem adminem''? Čůrák su proto, že nestřílím schválně do svých spoluhráčů, že se naopak snažím být tolerantní, pokud v sobě nemám už trochu dávky nasrané nálady díky těmto debilům?

Su čůrák proto, že vykopávám hráče, kteří tapetují (spamují) svými příkazy, výkřiky obrazovku všem ostatním hráčům a i přes napomenutí ostatních si v tom dál vesele libují? Su sobec admin proto, že občas nemůžu hráče vyléčit kvůli tomu, že během hry si potřebuju odskočit od PC nebo že snad nemůžu hráče vyléčit kvůli nepřátelské linii a tudíž není možné se k němu hned dostat a provést vyléčení? Su sobec admin, protože hráč, který chce vyléčit, tak místo toho, aby se zastavit a dbal příkazům jako je ,,Stát, ani hnout!'' , ignoruje je, dělá hluchýho, utíká dál, nechá se zabít a nakonec za to můžu ve finále já?!!

Tak to se tímto omlóvám všem vymrdaným čůrákům a sobcům!

Joe Crocker_cz    

 

Odkazy:

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku