Rozhovor s (DMV)_Cpt-Intwernetem

29.06.2012 09:14

 

    Poté, co jsme se zastavili se slovenským hráčem {ussf} Fvr na kus řeči, na Slovensku ještě chvilku zůstaneme. Odpovídal v rozhovoru hráč, který je pro hru typicky hodně zapálený a dalo by se napsat i zajímavý hned z pár důvodů. Je přátelský a snaží se dodržovat pravidla ve hře. Je na něm vidět, že už zkušenosti s Vietcongem má a ví, jak se v určitých situacích zachovat.

Má střelecký potenciál, můžeme ho vidět s třídou ženisty, někdy i vojáka. Ale hlavně, čeho jsme si mohli všimnout co je mu nejbližší, je kulometčík. Toho, když si vezme, dovede proti Kongům nadělat pěknou paseku. Jinými slovy si (DMV)_Cpt-Intwernet s kulometem M60 rozhodně rozumí a velmi dobře zapadl mezi naši elitu.

 

 

 

Jak ses dostal ke hře Vietcong?
Myslím že to bolo cez kamaráta, mal ju kúpenú a spolu sme hrávali.

 

 

Délka tvého hraní je...?
Neviem presne, odhadujem tak 3-4 roky.

 

 

Máš českou verzi nebo anglickou?
Mám českú verziu. Skúsil som pre zaujímavosť hrať aj anglickú, ale niet nad pravé české hlášky. :)

 

 

Vybíráš si mezi uživatelskými servery a dedicated nebo je ti to jedno, kam se připojíš?
Nevyberám si, je mi to jedno. Ale tvoj server by nebol dobrý dedicated..

 

 

Hraješ radši po večerech, potažmo v noci nebo dopoledne přes víkendy?
Hrajem kedy mám čas, ale večer to má svoju atmosféru. Ešte som nehral v noci.

 

 

Co ten tvůj docela zajímavý nick? No nedivil bych se, kdyby tě někdo oslovil ve hře ''Internete.'' Máš to odněkud okoukaný nebo sis to vymyslel?
Dávna história.. ked' som si pred takými 7 rokmi robil ešte ICQ, nevedel som rýchlo vymyslieť nick, tak som napísal Internet, ale spravil som preklep. A áno, už ma oslovilo pár ľudí "Internet", ale nemenil by som ho. Už ma tak poznajú.

 

 

Jsou i jiné hry kromě Vietcongu, které hraješ?
Občas si zahrám Call of Duty, kedysi som hral FEAR, GTA a klasiky ako Mafia. Ale Vietcong u mňa drží 1. miesto.

 

 

Nemůžu se nezeptat na oblíbenou mapu. Nebo respektive mapy? Určitě takové nějaké máš, že?
Pri CTF móde si zahrám HalongPort, CementDust(4) a NVABase. A COOP mapy mám rád tie ktoré dávaš ty, aj keď som si zo začiatku musel zvykať na vybehávanie kopcov (HamburgerHill).

 

 

Všiml sem si, že si hodně bereš kulomet M60...?

Ani moc nie, beriem si skôr to, čo mi práve voľná postava dovoľuje. Ale M60tku beriem keď mám na ňu náladu a keď si chcem byť istý, že môžem strielať koľko chcem aj, ked' netrafím.. :)

 

 

Co říkáš na scházející se komunitu? Jedná se o hráče, kteří sou vypsaní v sekci Stálých hráčů. A jak se ti s nima hraje? Určitě si některé nicky už pamatuješ a potkáváš je u mě.

Hráči ktorí chodia na tvoj server sú hráči s veľkým H. Hraje sa mi s nimi veľmi dobre, sú súdržní, hrajú ako tím a vedia udržať pohodu na serveri.

 

 

Střídáš hodně postavy nebo nějakou preferuješ? Zatím jsme měli možnost tě vidět tuším s postavou Deforta nebo Bronsona.
Nedá sa povedať že preferujem, na začiatku som si vybral Bronsona a to mi aj ostalo. Tak ako aj nick mám od začiatku, ani postavu nemením.

 

 

Co tě nejvíce zaujalo na mém herním serveru? Pamatuju si, že si svýho času začal pravidelněji chodit hrát.
Na tvoj server chodím už nejakú tú dobu a zaujalo ma na ňom to, že je tam stále admin a venuje sa hráčom a správe serveru. Tiež už predtým spomínaná herná komunita (elita), rád sa vraciam na server, kde už "poznám" hráčov.

 

 

Je tam něco, co se ti třeba nelíbí?
Neviem, či si to môžem dovoliť povedať.. ale občas by mohol byť medik aj niekto iný, napr. ja, nie? :D.. nie, robím si srandu. Nieje nič, čo by sa mi tam nepáčilo.

 

 

Poslední otázka, už víceméně na samotný závěr taková ta klasická: Jak dlouho hodláš být věrný Vietcongu?
Ked' ma doteraz neprestal baviť, tak ešte veľmi dlho.

 

 

Díky za rozhovor a at' tě Vietcong pořád baví! Stejně tak jako tvoje M60ka a hodně štěstí jak v herním, tak i osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku