Rozhovor s Fvr

25.10.2013 18:02

 

    V tomto rozhovoru odpovídal na otázky další Elit'ák, na kterém je vidět, že rád hraje Vietcong. Když si ho přivoláte, at' Vám pomůže, tak problém společně s ním většinou vyřešíte! Stačí si o tu pomoc jen požádat jakoukoliv formou (vlastnoručně psaným textem nebo klasickým příkazem) a co nejdříve přikluše. A často pak vidíme při hře v informačním chatu o zabití VC killed by Fvr (M16) v docela rychlé frekvenci. Tohle zkrátka a prostě Fvr umí!

Je to slušný hráč, s kterým je fajn si Vietcong zahrát. Se svou M16kou to sakra umí, což je ve hře vidět! A nejen to - umí i stručně, nicméně výstižně odpovídat. Otázky v rozhovoru se týkají klasicky 2 témat: Kampaně jednoho hráče a Hry Více Hráčů se vším všudy. Tedy netýká se to jenom čistě hry na jakémkoliv serveru, ale i vlastností vybírání postavy, jejího vzhledu, osobního nastavení pro hru pro pohyby, dovedností, přislušenství a tak dále. Nyní sou tedy v následujících řádcích před námi otázky a odpovědi v rozhovoru, který sme s Fvr pro Vás k přečtení připravili!

 

 

 

Když si s vrtulníkem přiletěl k Nui Peku a viděl si vlastně tábor poprvé, prohlížel sis, jak je krásně ze vzduchu vidět? A všiml sis na tu dobu té propracovanosti celého tábora?
Áno, prezeral som si prvykrát tábor.... v skutočnosti som bol vel'mi zaskočený, že je až taký vel'ký. Tábor som si dôkladne prešiel a musím uznat', že to teda stálo vel'mi vel'a práce urobit' niečo tak veľké.

 

 

Jak si přistál a začali tě všichni vítat (Bronson na potkání pod džípem, Crocker ve svém zdravotnickém bunkru), působilo to na tebe, jako by ses tam nacházel doopravdy, jako bys byl ve filmu nebo jaký dojem ten začátek na tebe udělal?
Počas začiatku a aj celej hry som sa vžil do kože Hawkinsa a pôsobilo to na mňa skutočne impozantne. Čo sa týka postáv, pôsobili na mňa na tú dobu celkom reálne.

 

 

Která mise pro tebe byla nejtěžší? (a ted' se neptám jenom vyloženě na ty tunely)
Vo Vietcongu veľké problémy som mal s misiou: "Rádiova přenoska". Vo Vietcong Fist Alphe zasa z misiou "Údolí smrti".

 

 

Bylo podle tebe dobré, že se svezeš aspoň jednou za celou hru v džípu, který jako hráč sám řídíš nebo se svezeš s vojáky LLDB ve člunu?
Tak bol som vel'mi rád, že môžem šoférovat', že nemusím stále chodit' pešo :) ...... takisto som bol rád aj v pozícii strelca na člne.

 

 

A jaká je tvoje oblíbená postava? Nebo pokud jich je víc, tak povídej. At' už se to týká bud' dabingu nebo charakteristiky.
Tak čo sa týka charakteristiky, tak asi Bronson. Ked' som hral kampaň, tak sa mi zdal ten najrozumnejší. Čo sa týka dabingu a hlášok tak bezpochyby Výcvikový seržant. :)

 

 

A co datadisk Fist Alpha? Líbil se ti rozšířený výběr nových zbraní? Např. M14, Sten, Škorpión... a dokonce i nová možnost nasazování bajonetu.
Áno, bol som s ním veľmi spokojný, takisto som bol rád s novými zbraňami... ale hlavne som bol rád, že som si mohol aj nasadiť bajonet a nablízko konga s ním zabit'.

 

 

Přejděme k otázkám týkajících se Více hráčů: Jaká je tvoje oblíbená mapa a máš přímo v ní nějakou zbraň, kterou rád pravidelně používáš?
Tak obl'ubujem väčšinou slnečné mapy (Three Canyons, Old Temple, Bridge....) najmä však mapu Old Temple. Čo sa týka zbraní, tak mám najradšej M16.

 

 

Vadí ti hráči, kteří používají granáty až příliš moc a ohrožují tím tak ostatní, nebo seš k nim tolerantní?
Tak nemám to vel'mi rád. Osobne som zástancom strel'by a bodaním. Hráči, ktorý stále sypú granáty podl'a mňa nevedia dobre hrat'.

 

 

Jaký je tvůj názor na aktivitu on-line hráčů ve Vietcongu? Domníváš se, že účast je už moc slabá nebo se to ještě vcelku drží?
Myslím, že sa ešte celkom drží. Na to, že je to už 10 rokov, čo má táto hra tak je to myslím slušné ešte.

 

 

Nevadí ti i hra v módu Coop za Vietcongy nebo dáváš přednost vždy straně za US Army?
Tak ovel'a radšej hrám za VC než za US.... Vietcong nie je predsa iba o zabíjaní kongov ale aj o porážkach američanov.

 

 

Jak seš spokojený s mou prací medika a samozřémě nesmíme zapomenót i na ty, co si pravidelně i nepravidelně z Elit'áků berou ženisty?
Samozrejme, s tvojou prácou som maximálne spokojný a robíš ju vel'mi dobre. Ženisti tak ako ktorí. Ženisti-Elit'áci skvele. Iný čo si berú túto triedu tak ako kedy.

 

 

Poslední otázka: Jak dlóho bys ještě chtěl Vietconga hrát, když bude čas? A to hlavně i s naším Elit'áckým Vietcong kolektivem?
Chcel by som túto hru ešte vel'mi dlho lebo má stále čo ponúkat'. A s Elit'ákmi čo najdlhšie.

 

    Díky za zodpovězení otázek! At' tě Vietcong stále baví jako nás ostatní a přejeme mnoho střeleckých úspěchů!

 

Odkazy:

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku