Rozhovor s Honzou |Metal Lordem|

11.10.2013 20:34

 

    Jako třetí účastník druhé série rozhovorů je hráč, který si zakládá na dobrém Coopu. A stejně tak si celkově užívá hru a to zvláště mezi Elit'ákama. Můžete se při hře na něj spolehnót, když je zrovna ženista a poprosíte ho o náboje. Je to ochotný, komunikativní a vystupuje příjemně. No spíš na ty, kdo si to zaslóží... Umí taky během krátké chvíle vystřílet několik Kongů v kuse a je tak důležitým hráčem pro Coop. Jeho přátelský přístup bývá často vidět a taky ho dává najevo. A je taky sám sebou.

Zkrátka takovým hráčem je Honza |Metal Lord| , který odpověděl v rozhovoru na několik otázek, které se týkají jen pro připomenutí Kampaně jednoho hráče a hry Více hráčů. A taky je nutné připomenót, že některé otázky sou pro všechny rozhovory společné, abychom se každého Elit'áka zeptali na pár totožných věcí a mohli si tak porovnat odlišnost nebo shodu odpovědí. No a konkrétně Honzovy odpovědi si můžeme v následujících řádcích přečíst!

 

 

 

Když sis úplně poprvé póštěl videosekvenci v Kampani, kde je vidět obrovská skála a na obzoru se přibližuje vrtulník říkal sis, jaké dobrodružství ve hře Vietcong na tebe čeká? Bylo to pro tebe vzrušující?
No, to bylo hned jak jsem tuhle hru poprvé spustil. Začal jsem hnedka s kampaní. Tak určitě jsem si to říkal. První dojem z téhle hry byl parádní. Na takové hry se nezapomíná. :-)

 

 

Rozhlédl ses po výsadku z Úháčka poprvé po Nui Peku? Jak na tebe tábor působil se svým rozložením a zaujaly tě nějaké detaily, například na postavách? Popřípadě co tebe osobně zaujalo tak nejvíc?
Abych pravdu řekl tak ano. Jsem hodně zkoumavý typ hráče. Všude vždycky všechno prolezu. :-D No působil zcela mimořádným dojmem a vypadá tak realističně. Nejvíce mě zaujala rozloha. :-) Tak velký tábor jsem ve střílečce ještě neviděl.

 

 

A co teprve první ostřejší mise... přišel první výsadek na 3 kaňony a tak poprvé na tebe dýchla atmosféra husté džungle i s jednotkou. Byl si v napětí, jaké překvapení na tebe a tvou jednotku čeká nebo si tomu nechal volný průběh, co mise zajímavého přinese?
Spíš jsem čekal, co zajímavého na mě čeká. A přineslo mi to spoustu hodin zábavy. Nikdy jsem nehrál lepší hru z Vietnamské války.

 

 

Která z misí, kde se nesmíš nechat prozradit, ti dala zabrat nejvíce? Osvobození Marva ve Vietcongu 1, ve Fist Alphě zničení rádia v podzemí nebo mise po ní - tedy poslední, kde je potřeba potichu vystřílet obsluhy protiletadlových kanónů a stanoviště hlídek?
Osvobození Marva bylo hodně na moje nervy. Než jsem přišel na to, jak to mám udělat. Jinak ty další mise byly taktéž dost těžké. Ale jinak mě Fist Alpha moc nebavila.

 

 

U které postavy se ti nejvíc líbí český dabing? Nebo je jich i víc?
Já nebudu vybírat, která nebo tak a řeknu to prostě jednoduše. Všechny postavy jsou skvěle nadabované. :-)

 

 

Používáš taky rychlé klávesové zkratky? Kterou nadávku nebo hlášku by sis chtěl uložit a bavit s ní jak sebe, tak i ostatní hráče? Byla by nějaká taková?
Nepoužívám, i když bych rád. Nejde mi to prostě uložit, ať mačkám co mačkám... určitě by jich bylo dost, ale nejvíc asi: Vsechny vas zmasakruju!! :-D

 

 

Co tvá oblíbená zbraň a Coopová mapa?
Já preferuju hodně útočné pušky. Hraji s nima i v jiných hrách. Ale ve hře jsou jenom dvě, takže M-16 a AK-47. A hrozně mě na téhle hře mrzí, že si nemůžu vzít útočnou pušku i za ženistu... Nevím, proč ji tam nemá. Jak už jsem jednou napsal, nejvíce mě zaujala VET_NUMEROR-CITY.

 

 

Verze 1.70 s několika vylepšeními po více stránkách už patrně vydána nebude. Myslíš si, že je to škoda nebo je ti to jedno a rád zůstaneš při starém - tedy u verze 1.60? Navíc myslíš si, že by se nová verze vyplatila vzhledem k tolikrát omílanému úpadku aktivních hráčů?
Mně by to nevadilo třeba ji i zkusit. Ale myslím, že tahle verze prostě nebude. Nevím, jestli by se vyplatila... těžko říct.

 

 

Jak seš všeobecně spokojený v Elitě? Kde si třeba hrával, než ses setkal s náma a nakonec z tvého sympatického vystupování bylo přijetí k nám?
Jsem a moc. Lepší kolektiv ve hře asi někde těžko seženu. :-) Hrával jsem na vc.coop.eu . Ted' už hraju jenom s Elitou.

 

 

Proč sis oblíbil postavu Warrena Douglase pro hru po internetu? (ale jinak sluší ti mimochodem :-) )
Že by to bylo z bláznovství? Tahle postava mě vůbec nezaujala. V datadisku Fist Alpha byl neslaný a nemastný. Ale abych ho jenom nekritizoval, má dobrou vizáž. Vypadá jako postava dobře a navíc ten dabing mu skvěle sedí. A má i svoje vlastní ruce, což většina multiplayerových postav nemá.

 

 

Jaká je tvá oblíbená třída vojáka? Většinou tě vídáváme jako ženistu.
No ženista, protože můžu střílet jak pomatený, když vím, že mám "nekonečno munice". :-) Ale i za vojáka si rád zahraju kvůli mojí oblíbené útočné pušce.

 

 

Poslední otázka: Jak to vidíš s tvou herní aktivitou do budoucna? Pokud budeme brát potaz účasti hry s Elitou?
Já se budu snažit účastnit se coopů s Elit'ákama, ale i naši Elit'áci začínají mizet jeden po druhém... Což mě moc mrzí. Ale pokud budeš zakládat, tak budu hrát, když budu mít čas a náladu. (ostatně - s Elit'ákama je srandy kopec :-D) Nejednou jsem se nasmál při hře a nedávno i ty Joe ses tak smál, žes prostě nemohl hrát! :-D Tvoje skóre za hru myslím 1:1. :-)

 

    Díky, že sis udělal čas na zodpovězení otázek a at' se ti ve Vietcongu daří a baví tě pokud možno stále co nejdýl!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku