Rozhovor s Michalem-CZ

06.05.2013 15:57

 

    Naším posledním přijatým členem se stal hráč, u kterého si každý mohl všimnót, že má velký smysl pro týmovou hru. Nikam se zbytečně nehrne a je hodně komunikativní a i příjemně v chatu vystupuje. Bere si nejčastěji ženistu jako někteří další Elit'áci a když je vám nablízku, někdy se i sám s nábojama angažuje, aniž byste si o ně sami zažádali. Dost loajální, že?

Na herním serveru ho potkáváme nerovnoměrně, jelikož jako každý z nás má čas na hraní střídavě. Ale i kdyby se objevoval minimálně, Coop rozhodně nezapomene hrát a ze cviku nevyjde. Takových slušných hráčů jako je on je dnes už velmi málo. Nicméně právě o to víc se hodí do našeho Elit'áckého kolektivu. A tak sme nedávno uspořádali rozhovor, který už hodně dlóho nebyl zrealizován. Je to rozhovor s hráčem Michalem-CZ.

 

 

 

Jak ses dostal k Vietcongu a jak dlóho ho už vlastně hraješ?
Vietcong jsem dostal jako dárek 5.12. 2003 a byl to asi nejlepší dárek, který jsem kdy dostal. Dle mého odhadu hraji Vietcong skoro deset let.

 

 

Většina členů našeho kolektivu měla už tu čest s tebou hrát. Představil by ses jim přesto ještě jednou trochu?
Jmenuju se Michal a jsem ze Středočeského kraje. Jsem dlouholetý hráč a fanoušek Vietcongu. Preferuji týmovou hru a to, že se mohu spolehnout na své kámoše ve hře a tak i oni na mě.

 

 

Seš u nás relativně krátce a tak se nabízí otázka, jak často hraješ? Jelikož se zúčastňuješ hry docela málo.
Hraji určitě tak 5x týdně, ale většinou večer, když se vrátím z práce. Čas na hraní si dělám rád, ale mám ho bohužel poměrně málo.

 

 

Všiml sem si hned při prvních tvých odehraných mapách na mém herním serveru, že víš, o čem je Coop. A taky si vystupoval vcelku sympaticky a byl si komunikativní, což je pro vztahy v kolektivu jedna z důležitých věcí.
Komunikaci považuji, za klíč k úspěchu, díky zkušenostem z ostatních her. Celkové skóre většinou nepovažuji za důležité, protože upřednostňuji to, abych ostatním ve hře pomohl i za cenu své smrti. :D Důležité je, aby jsme si všichni hru užili bok po boku.

 

 

Co říkáš na našu komunitu (Elitu) ? ''Elitu'' to tak nazýváme proto, páč sme opravdu skupina přátel hrajících spolu Vietconga a jsme jakoby jedni z těch hráčů, co i po 10 letech existence Vietconga ho stále hrají. Rozhodně to slovo Elita nemá působit nijak namyšleně, dojmem jako že my sme ti nejlepší hráči Coopu ze všech v celé hře po síti.
Vládne zde hezký kamarádský duch. Bez rozdílů na věk si tady všichni rozumí a tvoří perfektní tým. Je hezké, že i po deseti letech se najdou hráči, kteří si hru chovají ve svém srdci a stále si ji užívají na plno.

 

 

Jak se ti s našima hráčama hraje?
Zážitek z hraní je úžasný, protože všichni hrají jako tým a vzájemně si pomáhají bez ohledu na situaci v boji. Myslím, že se jedná o opravdové komando. :D

 

 

Jak bys svými slovy ohodnotil náš společný Elit'ácký web? Před necelým rokem jsem ho vytvořil. Vždycky jsem chtěl mít své osobní stránky, které by se daly jednoduchým editorem vytvořit. Nejdřív jsem začal vyvíjet web víceméně sám pro sebe, později ale bylo dobrým nápadem si uvědomit, že sme spolu hrající skupina. Takže pojmenovávání webu připadlo na společný Elit'ácký web. Samozřémě nésme uzavřená komunita, takže stránky může navštívit jakýkoliv slušný hráč Vietconga. Jaký je tedy tvůj pohled na web?
Webové stránky se mně osobně líbí. Mile mě překvapil i otištěný deník Steva Hawkinse, který jsem si rád pročetl. Časem bude web jistě ještě zdokonalován, ale myslím, že již nyní skvěle reprezentuje hru i Eliťácký tým.

 

 

Jak se na webu orientuješ? Vylepšil bys v něm něco nebo doplnil kromě o těch Windowsech, jak ses o nich zmínil v Knize návštěv?
Na stránkách je dobrý přehled. Web bych možná ještě doplnil fórem s názvem: Pokec, kde by se dalo debatovat o různých situacích a zážitcích ze hry.

   

    reakce: No, uvidí se časem. Ale o zážitcích ze hry se dá debatovat i v Knize návštěv, úplně bez problémů.

 

 

Jaká je tvoje nejoblíbenější zbraň a mapa?
Nejspíše MOST PŘES ŘEKU KHE BANA.

 

 

A třída vojáka? Máš tak jako někteří ostatní v oblibě ženistu.
Preferuji úlohu ženisty, ale i odstřelovače.

 

 

Poslední otázka: Jak dlouho seš ještě schopný hrát Vietcong? Popřípadě se držet v našem kolektivu?
Vietcong budu hrát, dokud budu mít počítač, na kterém jej budu moci spustit. Zatím jsem nikdy nepřemýšlel, o tom že bych svou nejoblíbenější hru přestal hrát. V Eliťáckém týmu bych chtěl zůstat dlouho, dokud budu schopný si na hraní udělat čas, jelikož bez bezva lidí je hraní těžké.

 

 

Díky za rozhovor a hodně štěstí jak ve hře Vietcong po síti, tak i v osobním životě!

 

Odkazy:

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku