Rozhovor s NihilihiNem

14.07.2012 18:09

 

    V době, kdy máte možnost mně pokládat Vaše otázky, můžete současně také shlédnout rozhovor s hráčem, který patří k těm nejtaktizovanějším. Je přátelský, zakládá si na dobrém Coopu a dá se konstatovat, že respekt ve hře si určitě zaslouží! Každý z Vás, hráčů je nějak specifický a konkrétně tento, jemuž je věnována nyní pozornost, má také co nabídnout. Jednak po zmiňované herní stránce a jednak na jeho povaze. Je na tom střelecky dobře a ve hře nepřehlídnete jeho pečlivé soustředění.

Charlieho rád loví a naopak Charlie se pro změnu zase NihilihiNa rád bojí. Má totiž proč! A i jemu byly položeny otázky, které jsou pro Vás právě k dispozici!

 

 

 

Jak ses k Vietcongu dostal?
S počítačem vyrůstám, můj první byl Sinclair ZX Spektrum, tudíž mne zajímá každá novinka. A hru s tak dokonalými hláškami jsem si nemohl nechat ujít. Nhut byl nepřekonatelnej, kolikrát jsme ho s kámošema jen trápili nožem a řezali se u toho smíchy.. mňo jinak jsem byl určitě i obětí reklamy, billboardy byly dokonalé! Víš, že v Anglii museli jednu verzi billboardů předělat? Kvůli hlášce: "Napalm never smelt this good"

 

 

Přirostl ti hodně k srdci, nebo to zas tolik neprožíváš?
Tahle hra mi přijde ze všech stříleček nejlepší, kvůli atmosféře a jednoduchosti a hlavně hratelnosti. Taky multiplayer ji posouvá někam za hranice obyčejného hraní. Nejsem zelenej mozek :D , jsem na druhé straně barikády a v 60tých letech bych byl určitě jeden ze zkouřenejch protestujících hipíků. I když, moje nejoblíbenější kalhoty, prakticky už jiné nenosím, jsou vzor M65.

 

 

Nikdo z nás tě neznáme tak moc dobře. No nicméně já jsem si všiml, že seš dobrý hráč a hodně taktizuješ. Navíc mi přijde, že seš hodně intelektuální a spořádaně komunikuješ příkazama a přes chatování ve hře. Seš takto svůj?
Intelektuální heh no nevím, ale díky za "kompliment". Dobrý hráč, to taky nevím - hraju na 1 život, to mě baví - semtam netrefím ani stodolu. Proto se snažím, téměř celou hru proplížit "from cover to cover"a taktizovat, tak jako kdyby to bylo doopravdy. Neženu se za zářezy na pažbě, klidně označím cíle a začnem střílet ve více lidech - je větší šance, že nepřítel padne, atd... Hraju jenom mód coop, jiné módy mě nebaví.

 

 

Jaká je tvá oblíbená mapa a jaká nejméně?
Oblíbená mapa je kažá mapa, kterou hraji poprvé. Čím víc se mise opakuje, tím se mapa stává méně oblíbenou. Vědět o každém nepříteli a střílet ho "na voko" přes půl mapy pistolí je nuda... nicméně mám rád mapy s členitým terénem, kde je potřeba i několikrát změnit taktiku boje.

 

 

Každý hráč má svou oblíbenou zbraň. Co u tebe?
M1 či SKS Simonov z těchto spolehlivých pušek jsem vystřílel asi nejvíc pixelů, rád hraju za doktora. Na tvém serveru však milerád přenechám cpaní střev nazpět do břicha tobě. A ještě k těm zbraním, když jsou všichni tvý kámoši bradou vzhůru, tak přestáváš být vybíravý, proto i Kalašnikov zařadím mezi své oblíbené zbraně, nikdy se totiž nepřehřejvá.

 

 

Co se týká tvého nicku, tak je hodně zajímavý si myslím. Přiznám se, že je to takový trochu jazykolam. Jak si na to přišel?
Dlouhá a 19 let stará historka. Celkem nuda. :o)

 

 

Jak často hraješ Vietcong?
Přiznám se, že na toto nedokážu odpovědět. Když je nálada, čas, příležitost - faktorů je víc. Sem tam 3 dny v kuse - sem tam 3 týdny ne.

 

 

Preferuješ taky nějaký odpočinek od něj nebo jsou i dny, kdy si ho zahraješ s chutí vícekrát za sebou?
Hodně sexy otázka.

 

 

Překvapilo tě to slovo jazykolam v té předpředešlé otázce?
Trošililinečku.

 

 

Tak jako padaly otázky ostatním, zeptáme se i tebe: Co tě na Coopu nejvíc zaujalo a je tam něco, s čím by ses tam nerad setkával?
Nejvíc mne baví ten Coop, čili spolupráce jak název módu napovídá. Ovšem jsem odpůrce Team-Speaku a i chatování. Ve Vietcongu neměli vysílačky. Dobře - měli jednu, tu měl radista na zádech. Tudíž preferuji in voice chat (i když jsem často němý) nebo jazykové povely. Slyší tě jen ti, co jsou u tebe. Nejvíc mě štvou rambo pobíhači s vytetovaným terčem na čele v podobě kosočtverce. Plašej nepřátele, hážou z bůhdarma granáty. Lovci zářezů pak běží slepě kupředu a za sebou nechávají nepřátele... nene, to chce pěkně v klídku čistit džungly od komoušů! A krejt si záda, jeden druhýmu.

 

 

Hraješ více na stálých serverech bez Admina, nebo uživatelských? A nebo je ti to prostě jedno?
Jo.

 

 

Vždy se hráčů ptám, co tě zaujalo na mém serveru a podobně. Tentokrát však, aby to nevypadalo už přehnaně na těma otázkama na můj server, tak bych měl jen jednu jinou otázku: Hraje se ti s náma Coop dobře?
To fajné. Na tvém serveru je díky tobě, online adminovi úroveň. Osobně mám raději Teamrespawn a vietnam mód úplně nejvíc.. počítat si patrony, neznat stav života, vietnam chat mode atd... ale zase jsem rád, že na tvém serveru je to tak, jak to je. Zůstaň svůj.

 

 

Přijdu ti jako přísný Admin? Po pravdě a upřímně se snažím, i když to kolikrát nevypadá, být korektní a i benevolentní. Aby si hráči neřekli, že jsem Admin svině. Jak se na to teda díváš?
Děláš svojí práci skvěle, i když občas umíš bejt pěkná svině. :D :D

 

 

Poslední otázka: Máš chut' do Vietcongu takovou, že by sis přál sám sobě ho vydržet hrát tak dlouho, dokud budeš potkávat fajn hráče kolem sebe? Třeba v naší elitě? Nebo nad tím vůbec nepřemýšlíš a prostě budeš hrát, dokud tě bude bavit?
Rád bych to hrál i v důchodu, ale to bude až v dalším tisíciletí.. Ještě chci hráčům vzkázat: Jakákoliv válka a agrese je hnusná věc a umírají v ní opravdoví lidé. Proto -> make love not war!

 

Díky za rozhovor a at' se daří jak ve Vietcongském, tak i osobním životě!

 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku